Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet szexkapcsolatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szexkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok és nem volt még ilyenem, igaziból rendes kapcsolatom volt ahol 6 hónap alatt nem jutottunk el a szexig majd mikor ezt felhoztam azt mondta ha nem tudok várni rá akkor nem is szeretem, szóval kidobtam xd

Viszont a tököm tele van (szó szerint) és most leginkább ezt a fajta kapcsolatot keresném.

Néztem társkeresőket de ugye "NeM aZéRt VaGyOk ItT" meg társai szóval semmi nem jött össze.

Tippek?



2020. ápr. 7. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Hát ha a saját csajod nem tudtad megdugni fél év alattakkor neked soha nem lesz szexkapcsolatod. Ahhoz kell egyfajta önbizalom, kisugárzás meg persze hogy tugy teljesíteni az ágyban. Max valami kiégett allesz 50-es nőről tudom elképzelni hogy hagyná magát vagy még az sem.
2020. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy érted fél év alatt megerőszakolni? Mert a csaj nem akarta tesó :)
2020. ápr. 7. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szexkapcsolatot úgy alakítasz ki, hogy találsz olyan partnert aki szintén csak dugni akar ÉS szimpatikus vagy neki, elérjen hogy kívánjon - így működik.

Tipp: először csajozni érdemes megtanulni, a nélkül nem fog menni (ebben az #1-esnek igaza van). Rossz lányt választottál elsőre, akivel nem volt meg a szinkron. Haladj tovább. Tanács: ne egyből a bugyiba akarj bejutni, a jó vadász sem ordibálva tör elő flintát lóbálva a bokorból, hanem szép halkan közelíti meg, cserkészi be a "prédát".

2020. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Utolsó neked nagyon szépen köszönöm a korrekt választ!

Igen, nem jött össze így elsőre, előfordul.

Ezek hasznos tanácsok is, megfogadom!

2020. ápr. 7. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
A csaj valószínűleg veled nem akart dugni mert nem tudtad felizgatni.
2020. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jó gyorsan.
2020. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szexkapcsolat szinte kizárólag csak két dolgon függ:

- Pénz

- Kinézet

Ha gazdag és jóképű vagy akkor annyi nővel szexelhetsz amennyit akarsz. De ha ezek hiányzanak lehet akármilyen a személyiséged, nem fogsz tudni szexkapcsolatot kialakítani.

2020. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!