Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok osszejonnetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok osszejonnetek olyan csajjal aki 19 eves korara 30 pasival volt egyutt?

Figyelt kérdés
Muszaj voltam elmondani neki, ugy gondoltam lassa, hogy komolyan gondolom, de az arca lefagyott...
2020. ápr. 9. 20:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
56%
De őszintén ezt hogy tudtad összehozni? Nem elítélni akarlak, csak tényleg kiváncsi vagyok. Mondjuk összejönnék veled, 31-ként, de nem terveznék túl hosszú távra, hiszen a 31 után hamar jön a 32 is, vagy nem? 24f
2020. ápr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
71%

8# "komolyan gondolja"

Hahaha

Na persze


Dehogy jönnék össze

Egyszer-kétszer azért jól meghúznám

2020. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
79%

Párszor megdugnám, annyira még jó

20/f

2020. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
71%
Soha.Gondolom ebből élsz.
2020. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%
az itt lévő pasik hol éltnek, a tinderen fent lévő jó csajok nagy rész simán volt ennyi pasival még többel is, és a pasik nagy része simán lenne több csajjal ha tehetné. pl vedd példának ami itt folyik, hány privit kap egy csaj. bezzeg ha a csaj csinálja akkor már más a helyzet. pasi vagyok, szóval a sok kanos pasi ne írjon privit
2020. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
67%
En ossze jottem olyannal akinek 23 evesen 360+ pasi volt (prosti volt) szooogal nem lehetetlen a dolgod, bar nem sokaig voltunk egyutt es en elegge csak a szex miatt voltam vele, de ezt o nem tudja, ereztettem vele hogy szereten de sajnos nem tudtam megszeretni. Nem vette eszre de vegul elhidegult o is aztan kulon valtunk. Eletem legjobb szexei voltak.
2020. ápr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
50%

Valószínűleg a kivétel vagyok - de speciel engem nem a múltja érdekelne (az jobban zavarna, ha nem lenne őszinte és nem mondaná el), hanem a jelen és a jövő!

Sőt mi több, legalább tapasztalt és ha úgy érezném túlteszek az addigi 30-on akkor még büszkeséggel is töltene el.

Aki meg be akar szólni azt meg... na nem agresszorkodom, de ha kóstolgatják az ember párját akkor megvédi, kiáll mellette. Szóval nem az érdekelne mennyi volt, hanem hogy emberileg milyen a lány.

2020. ápr. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
27%

Ha én lennék a 31., akkor igen! Hátha nem akarna pár évig egy harminckettediket is.

48Ffi

2020. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
13%

Nekem a legutóbbi barátnőm pont így járt az előttem levő pasijával. Ő 19 volt a pasi meg 30. Engem nem zavart. Én 25 vagyok és biztos, hogy 30 évesen is vonzódni fogok a 20 körüli lányokhoz.

Egyszerű az oka: 25 alatt sokkal több esély van arra, hogy egy szép lány is lehet szingli, mint 25 felett.

2020. ápr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Noren1989 ***** válasza:
100%
#19, te azért a kérdést is elolvasod, mikor válaszolsz?
2020. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!