Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok osszejonnetek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok osszejonnetek olyan csajjal aki 19 eves korara 30 pasival volt egyutt?

Figyelt kérdés
Muszaj voltam elmondani neki, ugy gondoltam lassa, hogy komolyan gondolom, de az arca lefagyott...
2020. ápr. 9. 20:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. ápr. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
48%

Nem volt muszáj elmondani neki, igazából semmi köze hozzá. :D


Mit gondolsz komolyan??? Nem értem a gondolatmenetedet. Az a komoly kapcsolat, ahol beszámolsz a szexuális életedről a párodnak, AMI ELŐTTE VOLT?


És ezt nem azért mondom, mert nekem is 30 pasim volt az élettársam előtt. Igazából 2, de miért ez alapján ítéljen meg ő vagy bárki? Ha meg megtudná, hogy 30-al voltam, már nem is szeretne? Szép.


Butaság volt elmondani, főleg ismerkedési fázisban... lehet, hogy amúgy se jöttetek volna össze.

2020. ápr. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
52%

Klasszikus tinédzser butaság ez a túlzásba vitt őszinteség.


Nem baj majd a saját bőrén megtanulja a kislány hogy ne járjon a szája feleslegesen

2020. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

"túlzott őszinteség" és semmi köze a párodnak ahhoz hogy mi volt előtte?


Tipikus példája amikor a saját önigazolásod miatt nem tiszteled a párodat, mert ha megtudná az elő életedet páros lábbal dobnak ki :D

2020. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Igen
2020. ápr. 11. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Végül mi lett, kidobott kérdező?
2022. ápr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!