Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van e még esély rendes párkapc...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e még esély rendes párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan négy éve van ez a se veled s enélküle djellegü párkapcsolatunk (16évesek vagyunk) és mostanra ott tartunk hogy cska azért vagyunk együtt hátha ujra feltünik a varázs mert már másba szerelmes de még mindig kötödik hozzám érzelmileg és szeretne együtt lenni tervezi is a közös jövőnk de szeretném tudni van e értelme várni rá mert szeretem de ha elkéne fogadni hogy vége azt jolene mielöbb elkezdeni
2019. júl. 20. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Ha 16 évesen már se veled-se nélküled ez a dolog,akkor mit vársz,hogy mi lesz veletek 10-20-30 év múlva?

Felesleges az egész..én a helyedben gyorsan továbblépnék,élném az életem.. van még száz másik ember,lehet tapasztalatokat is szerezni ;)

2019. júl. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne. Inkább dobd, ennek így nincs jövője. Biztos fáj hogy ezt látod, de hidd el, először talán nehézesz, de boldogabb leszel nélküle.
2019. júl. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!