Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nem vagyok amiatt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem vagyok amiatt egy "normális" lány, mert volt szexkapcsolatom és jelenleg is erre vágyom?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 11. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Teljesen normális lány vagy ettől még. Aki azt mondja, hogy nem az csak azért mondja mert vele nem akarnak szexkapcsolatot a lányok vagy a férfiak.
2020. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én párkapcsolatban vagyok és úgy mondom hogy nem egészséges hosszútávon. Szóval máris megcáfoltam az előzőeket akik azt mondják biztos azért vagyok ellene mert nekem nem jön össze senki.


Sőt, amondó vagyok, azok pártolják inkább, akik megdugnának, de amúgy a gyerekeik anyjának már mást akarnának, de jó bulinak elmész, zacsiüritésre. Tapasztalatból mondom.

2020. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Jól teszed
2020. ápr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem normális az, ha egy magára adó csaj kifecsegi azt, hogy van vagy volt, szexkapcsolata, vagy erre vágyik. Bizony egy kis képmutatás kell, ez még ma is társadalmi norma.
2020. ápr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

A magyar társadalom elég prűd.

Minden férfi erre vágyik, szex kötöttség nélkül, szinte azonnal, semmi udvarlás. De a lelke mélyén meg nagyon elítéli az ilyen nőket, és hosszú távon meg nem kellene neki.

Tehát, ha tetszik egy fiú, és hosszú távon akarod őt, akkor még véletlenül se említsd meg neki.

2020. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

De normális vagy még ettől. Ugyan úgy azzal sincs semmi baj ha egy férfi nem akar összejönni veled tartós kapcsolatra mert nem egyezik az értékrendetek.

Én csak azt nem értem, hogy ezt a kérdést miért tetted fel.

2020. ápr. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%

Embere válogatja. Szerintem teljesen rendben van. Ha így boldognak érzed magad, nem kell hozzá a társadalom megerősítése.

Mindenki azt gondol amit akar, az ő véleménye az ő baja. A te életed pedig a te dolgod :D

2020. ápr. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!