Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő akinek elég ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő akinek elég ez a méret?

Figyelt kérdés
14,5 centi hosszú és 13 centi körbe a legvastagabb helyen.
2020. ápr. 13. 10:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
8%
Vkinek biztos elég. Nekem nem.
2020. ápr. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%

Ez sokadlagos szempont. Ettől kisebb azért ne nagyon legyen, de nem érdekel..

L

2020. ápr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%

#7

még 10centi

24és fél centis?

Ahaha az felérne a mellkasom fölé.

Jó ha a nőkbe felfér 15-16 centi.Kinn van a tövénél 3-4 centi hátulról és csavarja a csípőjét.Volt nő akinek csak a második menetben fértem fel tövig elsőre érzékeny volt hosszában.Utána mindig sajgott a vége.

Egy nővel voltam boldog akibe kifeszült mind az akárhány centim és sose fájt utána.

24centi az egy pónicsődör

Láttam videón ahogy megugrotta a nőt a pónicsődör de az is jó ha félig fért fel.

2020. ápr. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Na persze, itt mindenki 20+ cm farokra vágyik és az alatt nem is jönnek össze senkivel. Amúgy mire fel követelitek magatoknak az ekkora farkat? Talán a kisebb nem elég jó nektek? Legtöbben csak a nagyot erdemlitek, mert talán ti tökéletesek vagytok?

Nekem 16cm és 4cm vastag, de volt pár olyan partnerem, akik nem tudták ezt befogadni, mert nekik ez már túl nagy volt és kicsit kellemetlen is...

2020. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elég 22/L
2020. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!