Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, csalódtatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csalódtatok már kellemesen nagy péniszben?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy azt hittétek nem fog működni, fájdalmas lesz stb. De ennek ellenére pont az ellenkezője történt és élvezetes volt?


Esetleg ha tudjátok leírnátok mekkora volt a pénisz és mi volt benne a jó?

És mi lett utána?



2020. ápr. 13. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Igen

20/5

Az hogy nagy volt

Szex

2020. ápr. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mindenki mondta, hogy vastag van a pasinak, de nem hittem el :)) először fájt is, nem csak azt hittem. Aztán kellmesebb lett és szexeltünk egész éjjel. :)
2020. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem
2020. ápr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Igen, volt ilyen, hogy kissé megíjedtem amikor megláttam, hogy mekkora van neki, mind hosszúságban, mind vastagságban méretes volt. Megfogni nagyon jó volt de ha berakja féltem hogy fájni fog. De nagyon jó nedves voltam ,és viszonylag könnyen be tudtam fogadni. Elmondása szerint 19cm volt.
2020. ápr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak orálnál, ha az számít. Akkora volt mint a teniszütő markolata, hosszra és vastagságra is, 20 cm felett volt az biztos. Azt hittem béna leszek meg fogazni fogok, és a srác aki amúgy hosszabb meneteket bír és nem gyorstüzelő, par perc alatt a számba robbant:P
2020. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%

Igen.

20 cm fölötti volt, nem tudom pontosan, és amikor elkezdte betenni fájt, de az a "jó fájás"

Nem akart bemenni, csak egy kicsi volt belőle bennem először és elkezdtett játszani a csikómmal, nagyon benedvesedtem és be csúszott.

Szerintem nem kellett 2 perc az első orgazmusig.

2020. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Igen , kb 22 cm volt, de mielött belém hatolt felizgatott rendesen így betudtam fogadni
2020. ápr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen, kb 22 cm volt, de felizgatott rendesen mielött belém hatolt, azt hittem nem fog menni de be tudtam fogadni
2020. ápr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

A szüzességemet egy 23/5-össel vesztettem el. Azóta is csak a nagy mérettél (leginkább a hossztól, vastagság annyira nem izgat) tudok igazán elmenni.

Próbáltam már kicsivel, kisebbel, de egyiket sem élveztem.

2020. ápr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
95%

Én tartok a nagytól, mert az első partnerem cm-ekre kilógott belőlem és nagyon vastag volt, soha nem élveztem vele, annyira fájt. Tény, hogy nem volt képes felizgatni, mert nem igazán vonzódtam hozzá.


Később valaki azt mondta, hogy 17 cm és ettől is tartottam. Lemértem magam répával és max. 15 ment be.

De a gyakorlatban simán bele tudtam ülni a 17-be, semmi kellemetlen érzés nem volt, igazán kellemes meglepetés volt.

2020. ápr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!