Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mennyi volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyi volt a legrövidebb időtartam, hogy szex alatt elélvezzetek?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 13. 17:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
1 perc
2020. ápr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran előfordul hogy az első orgazmusom olyan 20-30 mp alatt elér. Persze ha mar eleve fel vagyok izgulva. Ilyenkor gyakran spriccelni is szoktam. Sorozatban is tudok. 24L
2020. ápr. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam egy lánnyal, aki szintén behatoláskor elélvezett. Abban a pillanatban.


Addig azt gondoltam, hogy a legtöbb nő nagyon nehezen megy el. Megdöbbentő élmény volt. Egy eléggé vékony csaj volt. Ahogy tettem be neki (pár másodperc alatt, óvatosan) nagyon erősen ívben megfeszült és hídban egész magasra felemelkedett a háta, felakadt a szeme. Komolyan megijedtem h mi történik, azt hittem, hogy rosszul van, pl epilepszia vagy ilyesmi. Aztán elkezdett a puncija ütemesen rángatózni a farkamon, meg nagyon erősen átölelt, és átalakult egy heves orgazmussá.


Isteni élmény volt.


Nagyon szeretett szexelni. Azt mondta, ez szinte mindig így történik neki. Sajnos csak egyszer tudtunk összejönni.


Tök jó, hogy több lány írta fent ugyanezt.


Ezzel együtt még annyit hozzátennék, hogy szerintem ez is csak egy dolog, nem kell pl. rosszul éreznie magát annak aki lassabban élvez el, az is gyönyörű tud lenni.


45F

2020. ápr. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nagyon ki vagyok éhezve, akkor nekem is 1-2 perc. Csak utána nem mindig jön a következő sajnos, de ha igen, az nagyon jóóó :))
2020. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Minél hosszabb az előjáték, annál biztosabb, hogy elélvezek aktus közben is (van, hogy már az előjátéktól).

De ha valami kizökkent, akkor onnantól vége. Órákig döngethet még, utána már nem tudok újra ellazulni annyira. Attól még élvezem ugyanúgy, csak az orgazmus marad el.

2020. ápr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%

"Egyszer voltam egy lánnyal, aki szintén behatoláskor elélvezett. Abban a pillanatban.

[..]

Sajnos csak egyszer tudtunk összejönni."


Nem akarak elkeseríteni bro, szép a történet, de ez a tipikus, gyorsan eljátszotta az orgazmust, aztán "bocs, többé nem érek rá" :D

2020. ápr. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kedves #16-os. Ez nem teljesen igaz. Én nő vagyok és nem ritka, hogy behatoláskor már elélvezek.
2020. ápr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!