Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig tartott nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tartott nektek az első szex?

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak válaszára vagyok kíváncsi, szüzesség elvesztésekor mennyi ideig bírták orgazmusig.

2017. dec. 16. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Hát kb 20 percig.
2017. dec. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Kb 10 perc.
2017. dec. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Először nem állt föl. Azután a nő "életet lehelt" bele, akkor egy perc se volt. Zuhany után újra kezdtük, és akkor úgy 20 percig tartott. Azután még jött 2 gyerek, meg hét év.
2017. dec. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
19%
Az én barátom kb. 6-7 percig bírta.
2017. dec. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Vagy 20 percig lovagolt a csaj. Ő elélvezett én meg nem, a gumi meg úgy szorított, hogy csillagokat láttam.
2017. dec. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Másfél óra, de részeg voltam
2017. dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
kb 20 percig. mindketten elelveztuk es mindketten szuzek voltunk. :)
2017. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%

Az én exem kb 3 percig bírta. -.-

A mostani barátomnak is én vettem el a szüzességét. Az kb bírta 4 percig. -.-. Nem volt valami jó élmény egyiksem.

2017. dec. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem már a behatolás előtt elsült a farkam.

Azután végig szexeltük az éjszakát és már hajnalodott amikor abbahagytuk, de nem volt több fehér buzgár.

A nő egy 40-es MILF volt, én 20-as.

Ő valószínűleg el akarta nyújtani az együttlétünket és ismerhette ennek a fortélyait is. Amikor megérezte, hogy a csúcs közelében vagyok olyankor kézzel kicsit megszorította a farkam tövét. Ez lehetett az oka, hogy többet nem mentem el. A végén meg már annyira kidörzsölődhetett a makkom hogy egyáltalán nem volt élvezetes, szerintem azért nem mentem el végül.

2017. dec. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!