Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Lehet érezni belülről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lehet érezni belülről a különbséget ha a fiú gumival vagy gumi nélkül hatol be? Milyen a két érzés közti különbség?

Figyelt kérdés
Ha nem tudnátok és látnátok akkor lehetne érezni?

2019. jan. 6. 16:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Már sokan hülyének néztek emiatt, de én nem érzek semmi különbséget
2019. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
0%

Gumi nélkül nagyon jó.

Én pl gumival nem szeretem, nincs olyan hatása mint gumi nélkül.

Szerintem.

2019. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Engem csak a "zacskós" hang idegesített
2019. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
26%
Ég es föld. Az elso kapcsolatomban egy évig gumival vedekeztunk borzasztó volt, mindig fájt csipett, égett, nogyogyaszhoz is sokszor kellett járnom. Majd mikor fogamzasgatlot használtam es mar nem használtunk gumit minden problémám megszűnt, elkezdtem élvezni a szexet es egyre jobban kívántam.
2019. jan. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
3-as zacskós hang csak akkor van ha nem áll a cerka rendesen.Ha kőkemény rendesen ráfeszül nincs hangja.Erre 40 felett saját tapasztalatból jöttem rá.Sajnos...
2019. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

Hülyének fogtok nézni de nem érzek különbséget

Nem rosszabb gumival ,mint gumi nélkűl és nem jobb gumival mint gumi nélkül.

2019. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én sem érzek különbséget, inkább csak a tudat jobb, hogy gumi nélkül érünk egymáshoz.

Zacskós hang valóban csak nem jó merevedésnél, vagy nem jó méretnél van. Ha vékony a farka és nem feszül rajta a gumi az amúgy is veszélyes baba szempontból.

Az meg megint egy másik téma, ha valaki latex érzékeny.

2019. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Én nagyon is érzem, nem tudom körülírni, de nagyon nem jó, hamar ki is szárít. 21N
2019. jan. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek a 7-essel, szerintem is csak maga tudat miatt jobb, hogy nincs köztetek még az a vékony gumi réteg sem. Illetve mivel általában a sárcok jobban élvezik, ezért ez minket is felpörget. De szerintem pusztán érzésre egy nőnek nem sok különbség van.
2019. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
Érzem ha bőr hatol belém vagy gumi, ahogy azt is ahogy a bőr mozog a pasi farkán bennem. A tudat is zavar a guminál hogy egy idegen anyag van bennem. A zacskós hang kőkemény nagy faroknál is ott van, hiszen ahogy a bőr úgy rajta a gumi is mozdul, tehát soha nem olyan mintha egy merev gumibot lenne a felülete. Engem zavar, ki is zökkent a felhelyezés és nem érzem teljes értékű szexnek. Ennek ellenére fontosnak tartom a használatát amikor tényleg szükséges.
2019. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!