Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés gumi nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés gumi nélkül szexelni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 2. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Écbontóan jó!
2018. nov. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Iszonyat jó 29N
2018. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
A legjobb érzés! 45.F Egész nap tudnám csinálni, csak megfelelő partner kell hozzá!
2018. nov. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. :)
2018. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Kövezzetek meg, de én semmi különbséget nem érzek gumival vagy anélkül
2018. nov. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem maga a tudat hoz ekkora örömöt 😀 Hogy úr isten, most tényleg gumi nélkül vagyunk és érzem a farkát / punciját. Különösebbet nem vettem észre gumival vagy anélkül. Persze az érzés jobb volt, ez adott egy plusz izgalmat! De kinek mi. 🙂 Viszont nekem meg fontosabb az, hogy egészséges maradjak - ill. a partnerem is, valamint ne csússzon be semmi sem a számításainkba! 😃
2018. nov. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Jóóó. Viszont csak megbízható, komolyabb kapcsolatban csináld, mert könnyű elkapni valamit. Ha lány vagy akkor meg csak akkor tedd ha szedsz tabit, vagy ha nem okozna problémát egy váratlan baba. (És persze csak megbízható, komoly kapcsolatban)
2018. nov. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Nekünk nem adott semekkora pluszt sem. A biztonság fontosabb.
2018. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!