Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyedülálló anyukák! Nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukák! Nektek nem hianyzik egy ferj, vagy egy pasi?

Figyelt kérdés
Szexualisan nem vagytok kiehezve, vagy nem igenylitek az együttlétet? Inkabb komoly vagy alkalmi kapcsolatba lennetek benne?
2020. ápr. 15. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
De szerintem pont az ilyenekre várnak mint te.
2020. ápr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok egyedülálló,de hiányzik egy pasi.
2020. ápr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Leginkább a társ hiányzik nekik. Ebből kifolyólag inkább állandó kapcsolatot keresnek - egy anyának a gyereke a legfontosabb!

A kapcsolat nem arról szól hogy ki "miben lenne benne", miért gondolod hogy kiéhezett nők csak arra várnak hogy na jöjjön már valaki aki jól meg? Már megbocsáss, de ezzel a felfogással nem túl sokat tudsz a nőkről...

2020. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már miértne akarhatna egy egyedülálló nő csak sexet. Nyilván nem ez a jellemző de mivel kort nem irt,simán lehet egy kiéhezett leànyanya az országban aki épp hogy megvan 20éves de már van egy 4évese.
2020. máj. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én meg pont azt látom az ismerősi körben, hogy attól,hogy egyedül álló a legtöbb nőnek van kapcsolat,. Szex kapcsolat, lazább kapcsolat. Aki egyszer-kétszer megégette magát nem egyből új férjen gondolkodik (aki nem csak pénzautomatát keres, megáll a lábán egyedül is), és megfontolja kit mutat be a gyerekeknek, de attól még nyilván nem fog egy egészséges nő évekig szex nélkül éni.
2020. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!