Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről a helyzetr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a helyzetről? Egyedülálló nő vagyok és van egy nős pasi akinek gyerekei is vannak, de ő tetszik nekem. Több lent.

Figyelt kérdés
Már kétszer kikosarazott pedig tudom hogy jó nőnek tart és kedvel. Most még egy kicsit nyomulok mert kiváncsi vagyok mi lesz belőle. Szerintetek?
2020. ápr. 13. 20:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egy nyomorult buta qurva vagy.
2020. ápr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Szánalmas vagy
2020. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Ha már 2x visszautasított...miért akarod mégjobban megalázni magad? Ennél is jobban? Szerintem csak többet gondolsz az egészbe, mint amennyi valójában.


N30

2020. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

Osztom az első véleményét. Az én munkahelyemen is van egy nős, gyerekes férfi aki most nyomul. Ha nem lenne senkije, engednék mert tetszik nagyon.


De szó sem lehet semmiről. Azt csináld amit én: fogd vissza a p..ncidat és hagyd.


Keress egyedülálló pasit

2020. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Saját tapasztalatból mondom (sajnos), hogy most azonnal hagyd abba és ennél tovább ne menj, sőt, még eddig sem kellett volna. Nézd, lehet hogy most jó szórakozásnak és kalandnak, kihívásnak tűnik, és imponál, hogy bejössz neki de hidd el nekem, hogy előbb utóbb úgyis kiderül amikor pont nem számítanál rá és nagyon komoly következményei lesznek. Hidd el nekem, hogy nem éri meg, mert énis azt gondoltam, hogy sose tudja meg senki, mert nincs hogy, és mégis, amikor már elis felejtettem a dolgot, akkor derült ki és nagyon nagyot ütött. Csupa jó szándékkal írom ezeket neked, és kérlek, hogy ne kövesd el ezt a hibát semmiféle képpen! A pasi egyébként úgyis mindig a családját fogja választani, és óvakodj ezektől kérlek.
2020. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Szo szerint az 1. valaszt tudnam megismetelni annyi kiegeszitessel hogy egy veglenyt tobbre becsulok mint egy ilyen lenyt mint te.
2020. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Téged sem az eszedért fognak ellopni!

Esetleg térden állva nem akarsz könyörögni neki?

Mi lehet belőle, elutasít, megdug egyszer, kapsz egy pasit több gyerekkel, még több problémával; egyikkel sem jársz jól.

2020. ápr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jó de sose lehet tudni mi lesz! És ha megszeret engem???
2020. ápr. 13. 20:17
 9/19 anonim ***** válasza:
93%

Látom a százalékokból, nem tetszenek a válaszaink :D


Beléd hát :D Max tövig és tovább áll :D


Egybébként trollgyanús a kérdés...nem hiszem el, hogy valaki a felnőtt kategóriában ennyire naív és buta legyen...

2020. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
De miért nem keresel mást?
2020. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!