Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kapcsolatban csak a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban csak a szex nem működne elég ok lenne a szakításhoz?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 15. 17:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha valóban csak az nem működik, de érzelmek meg minden megvan, stimmel, akkor nem szakítanék.
2020. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Régen azt mondtam volna, hogy nem ok egy szakításhoz, de az. A párommal egy idő után nem kerestük egymás “társaságát” túl gyakran, ha mégis, az együttlét elég gyenge minőségű volt. Többször felhoztam, de le lettem pattintva annyival, hogy “nincs semmi baj”. Egy idő után már magamban kerestem a hibát. Minden önbizalmam elveszett. Úgy éreztem, nem vagyok elég jó, mint nő, mint ember. Mindenre kihatott végül ez a bizonytalanság. Volt veszekedés bőven ebből és azt vettem észre, hogy egyre inkább hajlottam a megcsalás felé, mert vágytam egy férfi törődésére.

Végül megbeszéltük, hogy huszas éveink elején ha ilyen a szexuális életunk, ebből nem lesz lagzi, szakítottunk is.

2020. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!