Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most kezdtük a pettingelést,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtük a pettingelést, mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok,(tapasztalatlan mindentéren) ö az első barátom.

1.Szőrtekenítsek?

2.Ha csak én elegitem ki szajjal a fiutb

, de o csak megujjaz es nem nyal ki, az okes? Vagy en is kerhetem higy nyaljon ki? (Mert szivesen kiprobalnam milyen..) perzse ez csam felteteles amit el tudok keozelni.

3.Szopasnal mire kell figyelni?

4.A kezet vezethetem, ha szamomra kellemetlenul erinti a csiklomat?


Barmilyen egyeb tippet szivesen fogadok a srac tapasztalt már.

18L



2020. ápr. 15. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha tapasztalt, majd bevezet.
2020. ápr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Majd a párod megtanít rá.
2020. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Ennyire ne gondold túl:) majd ha csináljátok akkor jön magától, annyi amennyi mindkettőtöknek belefér. Nyugodtan mondd neki majd ha valami nem tetszik, vagy máshogy jobb lenne szerintem, ő is mondja, megismeritek egymást és kész
2020. ápr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Semmire,mindent tuucc.
2020. ápr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mire is figyelj... ha már pontokba szedted

1) Tusolj az fontosabb, de fazonírozhatod is ha akarod. Bár szerintem a pasidnak tetszeni fog úgy is ahogy van (van aki a csupit szereti más meg nem).

2) Az okés amit szeretnél - ha szeretnéd hogy nyaljon is, akkor mond neki. Ha nem akar csak sz.patni akkor legalább már tudod hányadán álltok.

3) A partneredre figyelj mi másra? Figyeld a reakcióit és NE fogazz!

4) Persze, inkább mintsem szenvedj és ne legyen jó. Nyugodtan jelezz neked vissza te hogy szereted - máskülönben nem tudja (mindenkinek máshogy jó). Sőt ha jó akkor kötelező visszajelezni!

2020. ápr. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem kell szőrteleníteni, ha nem szoktál, ha szól, hogy zavarja megbeszélitek.

2. Ha szeretnéd, hogy ő is nyaljon, akkor kérd meg rá.

3. Arra figyelj, hogy a fogaddal ne érj hozzá.

4. Vezetheted a kezét, de el is mondhatod, mit szeretnél.

Két tipp van; csak olyat tegyél meg, amit te is szeretnél, és az, hogy ágyban is lehet beszélni mi jó, mi nem, mire vágysz stb.

2020. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Hááát basszus, már minden tini, bocs fiatal ABCDE ponto szerint élvezkedik ? Ezt nem hiszem eeeel :-)


Semmit nem gondolkodj, engedd el magad, vagy jó lesz, vagy nem. Ha egy srácnak el kell mondani, hogy elnyaljon, ott valami bibi van.

Annál nincs igazi érzés-önzetlen jóakarás-kényeztetés, ezt hidd el.

Te se azért szo...jad le, mert ő elvárja, vagy te akarsz neki "megelelni'.

Az egész játék nem elváráteljesitésekről, vagy ABCDE pontokról szól.


Egyszóval, nincs görcsölés, hogy mit hogy kéne, stb stb.

csak felfedezniakarás önzetlenül. Te őt, ő meg téged, ha nem ilyen a hozzáállás egyikőtöknél, akkor nem illetek össze, ennyi.

2020. ápr. 16. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!