Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire kell odafigyelni az elsőn?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire kell odafigyelni az elsőn?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek nem, de nekem most lesz az első és nem tudom mire figyeljek oda, vagy nemtudom, nem akarom elcseszni, mondta ne aggódjak meg ilyenek, de aggódom, mert nagyon jól akarok teljesíteni...És nem akarom rossz legyen neki.
2018. aug. 12. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezesetben figyelj oda a visszajelzéseire, hallgass rá, ha valamire azt mondja máshogy csináld
2018. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Amire nagyon figyelj ,hogy védekezz!!

Legyen hosszas az előjáték,figyeld a reakcióját neki!

Az első nem lesz olyan amilyenek elgondolod.

Ne parázz rá,legyél nyugodt(idegesen nem fog menni).

Remélem tudtam segíteni bármi kérdésed van irj nyugodtan.:)

2018. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is, nyugodj bele a tudatba, hogy az elsőnél nem fogsz tudni nagyon jól teljesíteni. Ez nem azért mert nem fogsz tudni soha sem jól szexelni, és iszonyat béna vagy stb. Hanen pontosan azért, mert első. Az első dolgoknál még csak simerkedik az ember az adott tevékenységgel. Na meg pláne, ha ezt az ember mással együtt csinálja.

A lényeg, hogy engedd el magad, ösztönösen úgy is jönni fog. Megbeszélhetitek kinek mi a jó, mik a vágyaitok, stb.

Természetesen a barátnődre is szánjatok időt, egy jó kis előjátékkal garantáltan feldobod a hangulatot.

Figyeld a testbeszédét, ha valami jobban esik neki, előbb-utóbb úgy is jelezni fogja, ha nem hanggal, akkor erősebb szorítással, arckifejezéssel, puszikkal...érted. :D

Egy idő után úgy is összeszoktok, és király lesz.

De tényleg NE feszülj rá! Ha hamar mész el, nem gáz! Mondd el neki, hogy nagyon tetszik és jól esik vele lenni és emiatt a gyorstüzelés stb. Érezzétek jól egymást és ne felejtsetek el védekezni! ;)


Amúgy ha bármi kérdésed lenne, lányszemszögből bármire szívesen válaszolok én is, ha írsz. :)

2018. aug. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!