Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony magas alkatú férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony magas alkatú férfiak, srácok! Partnereteknek is vékony testalkatnak kell lennie vagy éppen egy kicsit husisabb lányra vágytok?

Figyelt kérdés

Jelen szituban a srác 28 éves. 2 méter magas 85-90kilo. Elég vékony alkat de nekem nagyon bejön. Én 172magas 72kilo. Volt egy kis össze bújás már köztünk séta alkalmával de ennyi volt. Viszont én elég nagy darbnak éreztem magam mellette. Combja is kicsit vékonyabb volt.

Félek ettől kicsit hogy nagy falatnak fog tartani.

Esetleg van itt valaki hasonló kariberű aki tud némi tapasztalatot mondani? Van e szerintetek aggódni valóm? Vagy csaj az en fejemben van ez a fura érzés? Vki tapasztalt mar ilyet? Akár nő akár férfi oldalról


2020. ápr. 15. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is vékonyabb vagyok, de szeretem ha a lány nem túl vékony, hanem van egy kis feneke, combja, ilyesmi. :)

Persze mértékkel, ezt így nem tudom elmagyarázni.

20/F

2020. ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ment a zöld kezecske 😊
2020. ápr. 15. 23:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok. Sose voltam modell alkat. És mindig vékony pasik repültek rám. Nem tudom miért, de mindig olyanok udvaroltak. Volt aki kilóban kevesebb volt mint én. Ez őket sosem zavarta. Úgyhogy ebből kifolyólag engem sem 😀


26/L

2020. ápr. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez remekül hangzik. Köszi a megerősítést ☺️
2020. ápr. 16. 00:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó ha egy kicsit husisabb.
2020. ápr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72 kg az nem sok 172 centihez.
2020. ápr. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!