Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magas, vékony fiúként tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, vékony fiúként tényleg nem fogok kelleni egy lánynak sem?

Figyelt kérdés
Eddig még sosem volt barátnőm.
2019. febr. 18. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
A magas, vékony kérdező visszatért? :)))
2019. febr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne az eddigiekből indulj ki. Kezd edzeni! Ha magadra szedsz valami izmot, magas, sportos fiúként bolondulni fognak érted a lányok.
2019. febr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem az alkatod miatt nem kellesz. hanem mert önbizalomhiányos rinyagép vagy. Nem tetszik hogy vékony vagy? Gyerünk edzeni!
2019. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg magas, vékony pasinak van barátnője, úgyhogy valami más lehet az oka, hogy nem kellesz senkinek. Próbálkozol egyáltalán?
2019. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyúrjá waze
2019. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha mellete csúnya az arcod akkor senkinek nem fogsz kelleni. Azon még a gyúrás sem segít
2019. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lánynak nem, max nőknek.
2019. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Semmi köze nincs a kettőnek egymáshoz.

Nem ezen múlik a dolog,ha csak nem vagy bűn csúnya (bocsi hogy ezt így írom) akkor semmi okod nincs ilyeneken gondolkodni, egyszerűen ne görcsölj rá, és jönni fog az a barátnő idővel

2019. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az önbizalom nem magától jön, azt általában valamilyen siker okozza. Az emberek többségénél karrierben vagy sportban elért siker.


Én 197 cm-hez 74 kg is voltam, egy pálcikaember, kilátszó bordákkal. Még csak 1,5 éve járok edzőterembe, de most 88 kg vagyok és ezerszer jobban érzem magam a bőrömben. Csajozni is megtanultam időközben, nem kicsi részben a sportból kapott motivációnak, önbizalomnak hála. Korábban sosem sportoltam semmit, de elkezdtem és bele lehet tanulni idővel.


24/F

2019. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!