Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol érdemes keresgélnem, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes keresgélnem, ha a széparcú duci lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Netes oldalakat próbáltam, életben pedig nem veszik komolyan a közeledésemet. Pedig engem nem zavar, ha szeretnek enni, sőt szerintem az is vonzó.

2020. ápr. 16. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Pontosítanék: te nem szimplán telt nőket keresel hanem feeder fétised van, azaz direkt etetni, hizlalni szeretnéd a partnereidet minél kövérebbre.


Elég toleráns vagyok, de ember térj már észhez! Egy egészségre káros fétised van! A másik ember szervezetét teszed vele tönkre a saját hülye vágyaiddal. Ha neked a telt alkat tetszik akkor fogadd el, de ne akard már tovább növelni a tömegét azzal hogy etetni akarod!

2020. ápr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs külön széparcú duci lányok ismerkedős oldala úgyhogy nem tudom mire gondoltál itt😅

Vagy nem jó a dumád vagy te nem vagy komoly és ezért nem vesznek komolyan, vaaagy azt gondolod hogy 3 nap után minden sima?😄

Nekem van sportoló ismerősöm aki kifejezetten a túlsúlyos lányokat szereti, mégis van olyan kitartó hogy a ducibb lányok is elhiszik, hogy egy kondizott srác akarja őket...

2020. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi az a feeder?
2020. ápr. 16. 12:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Állítólag szép arcom van. És nem is vagyok túl vékony:/ 20/L
2020. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ilyen lányt keresnék én is, ha lehet találni. 🙂
2020. máj. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is az ilyen lányok tetszenek! 🙂
2020. máj. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!