Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon kövér lányok! Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kövér lányok! Hogyan érdemes alkalmi kapcsolatot keresni a pasikkal?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé kövér csaj vagyok. Nem, nem kérek oltást emiatt. Mivel tudom hogy normális kapcsolatra esélyem sincs így alkalmi kapcsolattal probálkoznék.

Tudnátok ehhez tanácsot adni? Van valaki hasonló cipőbe?

Köszönöm a válaszokat :))



2017. jún. 13. 16:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kicsit görgess lejjebb egy csomo olyan pasi van aki a kövér nőkre izgul és az is izgatja ha zabál egy nő illetve ha hízik
2017. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Írtam
2017. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Rajtam is " van mit fogni" minek elegednel meg alakalmivel ha lehet tartos is, ala becsulod onmagad
2017. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Írj rám, alkalmiban pont ilyen husi csajt keresek
2017. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Miért ne lenne esélyed normális kapcsolatra???

Kicsit "fel"oltalak. 21 éves és 122 kg voltam,mikor megismertem a barátomat,aki 7 év után a férjem lett. Egy 80 kilós 175 magas normális testalkatú helyes,izmos építési vállakozó. Van egy 10 éves lányunk. Nekem az évek alatt sikerült elkúsznom 150 kilóig. Nemrég gyomor bypass műtétem volt,azóta lementem 130-ra. A férjem napok óta mondogatja,hogy ez így nem lesz jó, sokkal puhább a mellem,nem olyan nagy kerek a seggem,mint előtte.

Megmondom a frankót egyelőre nekem is jobban tetszett a kemény,feszülő testem,bőröm,sokkal magabiztosabb voltam az ágyban.

Soha senki véleménye nem érdekelt az alkatommal kapcsolatban. Ajánlatokat is szép számban kaptam,ha a csajokkal mozdultam ki.

Lényeg a lényeg,ha azt hiszed magadról,hogy értéktelen és csúf vagy valóban ezt fogják gondolni rólad. Ha elfogadod magad és önbizalom sugárzik belőled elkelted az emberek kíváncsiságát. Ha kíváncsiak rád nem csak megdugni,hanem meg is akarnak ismerni.

2017. jún. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Írj nekem. Intelligens, igényes, fiatalabb pasi vagyok, szívesen ismerkedek ;)

25/F

2017. jún. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Válaszolt akárkinek is? :'D
2017. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
válaszoltam :)
2017. jún. 14. 18:28
 9/19 Darwel ***** válasza:
Irj,én ilyen lányt keresek :)
2017. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Írnál nekem is kérlek? :)
2017. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!