Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit gondoltok a szexmen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok a szexmentes BDSM-ről?

Figyelt kérdés

Mit gondoltak arról, ha egy találka alkalmával teszem azt csak fenekelés, gyertyázás, kötözés stb. történik? Látnátok ennek bármi értelmét vagy a bdsm-hez hozzátartozik a szex is?

F



2020. ápr. 17. 16:30
1 2
 1/14 anonim válasza:
77%
Ilyen partnert keresek, csak eddig egy fiú se akart szexmentesen belemenni.
2020. ápr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem sok értelme lenne egy idegennek eleve nem vetkőznék le
2020. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
A többségnek hozzátartozik, de vannak akiknek nem, hanem csak kimondottan 1-1 részét szeretnék megélni. Kérdezd meg mindig az aktuális partneredtől "elég"-e neki a szexmentes verzió.
2020. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A kezével izgahat? Elélvezhetek? Mert akkor mindegy, van-e szex. Ha csak "kínzás", az is bejön.
2020. ápr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az alárendeltséghez hozzá tartozik, hogy a testem felett is átengedem az irányítást, így azt tesz velem amit akar.
2020. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

A Bdsm-hez nem feltétlen tartozik aktus


Szex mentes BDSM pedig nincs

Ugyanis ha már le vetkőzöl valaki előtt meztelenre az már maha a szexualitás


N

2020. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Maga*
2020. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten a szexmentes bdsm-et szeretem. Nagyon jó az vetkőzés meg szexualizálás nélkül.
2020. ápr. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 érdeklődő35 ***** válasza:
74%

Volt olyan partnerem, aki csak csak nagyon komoly fenekelést akart. Amikor utána legalább kézzel szerettem volna kielégíteni, húzódozva engedte, de nem élvezte. Csak néhányszor találkoztunk.

Nekem az is kell, hogy a partnerem elélvezzen, teljesen feloldódjon a fájdalom által érzett kéjben

F

2020. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
74%
A kiírt kérdésedre nem tudok válaszolni férfi lévén, de a tapasztalatom az, hogy kevesen lehetnek akik szexmentesen szeretik. Eleve ha párkapcsolatban történik ott biztos van szex, ha alkalmi partnerekről beszélünk, ott nehezen bíznak meg a másik félben. Azért ne add fel, nézz körül tematikus oldalakon (pl. smpixie) de ne éld bele magad. Én már egy ideje keresek nőt ilyen játékokra (pl csak kötözésre, természetesen ha igényli izgatassal és elélvezéssel) de nem sok sikerrel.
2020. ápr. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!