Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pontosan mi tartozik a szexmen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan mi tartozik a szexmentes BDSM körébe?

Figyelt kérdés
Eddig csakis úgy próbáltam, hogy volt szex, de valaki megkérdezte tőlem, hogy benne lennék-e szexmentesen is, csak nem tudom, hogy ez egész pontosan mit takar és főleg, hogy mi a jó benne így. Kérlek olyan válaszoljon, aki normális választ tud adni és jártan a témában!

2019. ápr. 26. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden ami a bdsm be csak nincs behatolás,vagy is nincs orális és genitáliás érintkezés.
2019. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Fenekelés,kikötözés,fóliázás,légzéskontroll,csipeszelés,viaszozás,feszítés,köpés,verbális alázás,hallás,látás kontroll,stb.

100% os szexmentes bdsm nincs!

2019. ápr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Az elöttem szólónak igaza van.

Ez egy intim szféra és olyan nincs hogy szexmentes.

Jelenesetben a bdsm ben a szexualitás más értelmezést nyer.

Mezítelen test az már intim lét.

2019. ápr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :) Igen ezek alapján én is azt gondolom, hogy ha valaki ilyen szinten belép az intim szférámba, ráadásul meztelen vagyok, az már igenis nem szexmentes, csak nincs aktus. Amúgy ennek így van értelme, mármint volt valamelyikőtöknek ilyen élménye?


Gondolom pofonok, ostorozás is ide tartozik...

Amúgy ez nekem úgy hangzik, mint egy S/M játék...

2019. ápr. 27. 00:18
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Az úgy mond szexmentes rész nagy fokú önkontrollt von magával a a dom ot illetően.

Igen! Pofon,ostor,korbács,paskoló,pálca,lovagló pálca,nádpálca,vesszőzés,bőr öv.

Ez picit olyan mint a jóni masszázsznál tanúsított önuralom.

Ezek a dolgok a bizalomra alapulnak.

2019. ápr. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi ez a h*lyeség, hogy nincs szexmentes bdsm.

Attól, hogy van szexuális töltet közöttük, attól még pl két meztelen ember egy helyen nem jelent szexet...

Mint a fizetős domináknál, max kézi levezetés van, és jéé, megvolt a bdsm rész és szexmentes volt.

2019. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Az utolsót leszámítva jó mindegyik válasz!
2019. máj. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!