Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találok fizetős férfit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok fizetős férfit?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen a Barátok közt ihletett, hogy szívesen kipróbálnék valami szörnyen izmos, szörnyen jó pasit, aki csak velem foglalkozik. Csak szexre. Már néztem a rosszlanyok.hu-t, de ott elég kicsi a választék.

Nem igazán tudtam,hogyan keressek rá, hisz többnyire nők vannak fent ilyen oldalakon.



2020. ápr. 17. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha vége a járványnak akkor chippendale show, vagy rendelsz egy férfi strip10-t és megkérdezed mit vállal.

Ha csinos vagy akkor meg elmész egy buliba és még fizetned sem kell :)


Jut eszembe izmos férfiak... gondolod attól még jobb lesz az ágyban hogy nagyobb a bicepsze és kockásabb a hasa? Mert a jó szex nem ettől függ.

2020. ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az internet idején temérdek oldal van ahol kereshetsz mindenféle partnert. Ott van pl. a GoldenGate is. Az egy poresz oldal, de van fóruma is meg partnerkereső oldala is.

Fizetős van még a puncs.hu-n is. Ott gondolom a fizetős nők mellett van férfi is.

2020. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elszomoritalak kicsicsillag az izmos kigyurtaknak raadasul kicsike van.....
2020. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első leírtam amit gondoltam
2020. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi volt a Barátok Köztben?😂
2020. ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5 Meghalt magdi anyus és így a Vili már szabadon garázdálkodhat, bombázó csajok fizetnek neki, hogy lecsúszhasson a bugyi. 😏


😂

2020. ápr. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!