Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikre érdemes ügyelnem, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikre érdemes ügyelnem, ha fizetős pasihoz megyek, mi a pontos menete a dolgoknak?

Figyelt kérdés
Volt már barátom több is, szűz sem vagyok már rég, de nagyon izgat egy ilyen pasival kipróbálni egyszer, már ki is néztem erre a delikvens az r betűs oldalon (nyugi várok a vírus végéig). Akik voltak már leírhatnák a tapasztalataikat, akár fiúnál, akár lánynál voltak!

2020. ápr. 15. 16:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%

Gondolom, nőnemű vagy, mivel a hetero kategóriába írtad.

Viszont kétlem, hogy valóban nő vagy.

2020. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, teljesen komolyan gondolom a dolgot.
2020. ápr. 15. 16:32
 3/22 anonim ***** válasza:
63%
Minek fizetnél,mikor szexpartnert ingyen is találsz.
2020. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%
Hát, ha tényleg nő vagy, nekem fizethetsz.😃
2020. ápr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Mert egy ilyen férfinek gondolom nagyobb gyakorlata van, mint egy random embernek, aki csak előadja, közben meg... Szeretnék már végre egy igazán tapasztalt, jótestű pasival lenni, ez egyszeri alkalommal megérne nekem x összeget.
2020. ápr. 15. 16:37
 6/22 anonim ***** válasza:
41%

Nőként elmész egy férfiprostostihoz akinek nagyrészt férfiakból áll a vendégköre? Gondold már végig hogy azok az állatok miket művelnek egymással többnyire beállva! És nem a piától! Ha most nem leszel aids-es, akkor soha. Grat a szüleidnek, milyen ostoba pitsa lányuk van!

(Egy nő bárkit megkap ilyen...)

2020. ápr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Csak olyanhoz mennék, akik 10%-ban heteró, vannak olyanok is, igaz viszonylag kevesen.
2020. ápr. 15. 16:40
 8/22 A kérdező kommentje:
Bocs, elírtam 100%-ot akartam.
2020. ápr. 15. 16:41
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem nőt aki igénybe vett ilyet de ő tényleg olyan kinézetű volt hogy esélytelen volt civilben találnia épkézláb vállalkozót.


Az ilyen eseteket leszámítva, nőként fizetni szexert.. hát, nagy luzersegnek hangzik

2020. ápr. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagy, biztos találsz buli helyeken vagy társkeresőn 10/10-es pasit.

És attól hogy valaki hivatásos még nem lesz rögtön jó is. Csak mert fizetni kell érte.

2020. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!