Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért félek annyira lányoktól? 😥

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek annyira lányoktól? 😥

Figyelt kérdés
Nem merek közeledni feléjük.

2020. ápr. 17. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Én se merek, mert igen veszélyes faj. Előbb küzdenék meg egy Aliennel, mint hogy egy lány közelébe merjek menni.
2020. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Önbizalmi, önértékelési problémák.
2020. ápr. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Önbizalomhiány
2020. ápr. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves vagy?
2020. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
20
2020. ápr. 17. 22:27
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem - de javíts ki, ha tévedek - nem is a lányoktól félsz, hanem a visszautasítástól. Attól, hogy mi van, ha udvarolni próbálsz nekik, de túl bénának találnak. Erről van szó, nemde?


Amennyiben igen, akkor a megoldás az, hogy ne akarj udvarolni nekik! Komolyan! Gondolom, a haverjaiddal is szoktál beszélgetni, mégsem félsz tőlük. És ők nem tartanak bénának. Miért nem? Azért, mert önmagadat adod a társaságukban - ez kell a nőknél is!

Ne azzal a szándékkal menj oda, hogy felszeded őket, hanem úgy menj oda, mint a barátaidhoz! Ha nem állnak szóba veled, állj odébb (nem kell mindenkivel jóban lenni). Ha kialakítasz pár jó barátságot lányokkal és megfigyeled a gondolkodásmódjukat, el fogod tudni dönteni, melyikkel tudnál jobban elképzelni egy kapcsolatot - vagy még az is lehet, hogy ők fognak futni utánad! ;)

2020. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez a legutolsó hozzászólás(6.) szerintem is nagyon igaz. Nekem is elég hasznos volt tanács volt. :D
2020. ápr. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bolt már, hogy bántottak?
2020. ápr. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert kisfiú vagy még. Nem értem miért van ennyi töketlen.
2020. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
Neféjjé.
2020. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!