Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Félek a lányoktól nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a lányoktól nem tudok velük beszélgetni és leszólitani sem tudom őket, szerintetek érdemes elmennem egyszer prostihoz hogy így legyőzzem a gátlásaimat?

Figyelt kérdés

Van akinek ez már segített vagy ha nem akkor mit ajánlotok?

19F



2020. febr. 28. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
A prostinál eleve nem kerülsz olyan helyzetbe, hogy leszólítsd, tehát ez utána se menne. Inkább a "terepgyakorlatot" ajánlanám, hogy olyan szituációt keress, amikor nincs veszteni valód, hogy leszólítsd egy lányt, és akkor próbáld ki.
2020. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Csicuki ***** válasza:
44%
Nem kell félni a lányoktól ugyan olyan emberek mint te. Megnyugtatlak általában nem harapunk 😉 csak legyél bátor sokkal jobb benyomást keltessz ha te kezdeményezel
2020. febr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább egy PUA-tréningre menj.
2020. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 azureknight0715 ***** válasza:
Haverod aki tud csajozni az segítsen. Iletve PUA trèning tènxleg nem rossz règen gondolkoztam rajta de nem volt rá szüksègem, mert mindig volt barátnőm,meg randik, bár tèny hogy csajozás rèszèn lett volna lehetősègem ezáltal fejlödni. A trèningel kapcsolatba van sok írásos szöveg, tanács is a neten. Haverom bevásárlóközpontba meg egyèbb helyeken szólítot le nőket szimpla beszèlgetèsekre időseket, fiatalokat egyaránt ezis fejleszti az embert. Pszihologia igazság szerint az egèsz ha olyan könyveket olvasol azis segít. A rövid távon akarsz eredmènyt elèrni akkor tènyleg fizess be egy pua trèningre.
2020. febr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Önismeret- gyakorold! Te ne akarj barátnőt, amíg alapvető kommunikációra is képtelen vagy!
2020. febr. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A leszolitas rossz csajozas szerintem. Regen nem ertettem, miert a szerencsetlen fiuk jottek oda hozzam, hogy jossz moziba, jarunk. Es a jo pasik husz ev mulva vallottak be, mennyire szerelmesek voltak, csak a jelekre, feldobott labdakra nem tudtam reagalni.

Miert nem regisztralsz tarskereso oldalakon? Keves duma, tobb fenykep. Ha a kulsod valakit lajkolasra kesztet, lehet chatelni, es az elejen azzal is lehet benazni, de ott gondolkozhatsz es kesobb tanulsz a hibakbol, belejossz.

Prostihoz, aki kedves, elore olyat keresnek, aki tudja, hogy tapasztalatlan vagy, a szexben valo onbizalom miatt mennek. Ugy ertem, latnad, hogy megvolt, nem latjak majd rajtad, hogy azt se tudod, mit.

De csajozas tarskereson, chateles.

2020. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz lenne elég bátorságod, hogy egy prostihoz elmenj? Igen? Na akkor megszólítani is lesz elég egy lányt :)

Ettől ha prostizni akarsz még mehetsz, bár csajozni ott nem tanult még meg senki, viszont használj gumit.

2020. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7, Annyi, hogy az átlagos/csúnyácska pasiknál általában 10/9 a kopóráta. Tehát 9 visszautasítást be kell szopnia, hogy legyen valami. Annak függvényében mi a cél.


Még amúgy jóképűbb, jó kiállású srácoknál is általában több mint a fele bukó a próbálkozásoknak. Ehhez tényleg Steven Scapironak kell lenni :)


A prostinál 100% az acceptance rate :) szóval legalább nem ér 9x csalódás. Igaz sok pozitívum se.


Ez csakis a szűzszorongás vagy vénszűz betegség (veteris morbus virginitis) oldására jó.

2020. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el, nekem is ez segített annó.


27F

2020. márc. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj prostihoz,én is ma akarok .
2020. márc. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!