Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak és Nők! Szerintetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és Nők! Szerintetek a 2 linken lévő nők mennyire szexik?

Figyelt kérdés

Légyszi írjatok kort és nemet is, plusz, hogy mennyire izgató szerintetek egy ilyesmi nő vagy pont ők!


Egyik: [link]


Másik: [link] Itt érdemes hátrébb rakni mert pont ott linkeltem be ahol a nő van de csak kicsit látszik, szóval kicsit tekerjétek majd vissza ha nem lehet elsőre jól látni. És külön írjátok le a véleményetek róluk!



2020. ápr. 18. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem, de ha nagyon választani kéne, vagyis ő lenne az utolsó csaj a földön akkor 2.
2020. ápr. 18. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Csinos, fiatal, jó alakú lányok.

Az első videón lévő viszont nem kellene... nem azért mert nem csinos (mert az, az ágyból nem dobnám ki) de aki 5 perc nézettségért nekivetkőzik arról megvan a véleményem.

A második video viszont legalább vicces :)

2020. ápr. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
F/28 #1 vagyok ez lemaradt. Hogy mennyire izgató? Hát elvinném egy gyors menetre... de asszonynak nem tudnám elképzelni...az 1. pedig semennyire, amolyan eltolt pofikája van, de mindenkinek más az izlése... van aki buta kérdéseket ír, van aki meg alapbol csunya és van akinek rossz az ízlése, és vagy te, aki tudja, hogy mindenkinek más tetszik, de azét megkérdezed ahülyeséged...imádom az ilyen kérdéseket...
2020. ápr. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első csaj, az a kimondott esetem.

Jó mindene, a seggét külön kiemelném, ami elég nagy, és kerek. 👌

Imádnám... 😉


A második videóban a csaj, is tetszik, viszont nekem 1 kicsit sovány, és nem az ilyen popsit szeretem a legjobban.

Viszont mivel nagy szkiton rajongó vagyok, ezt a csajt ismerem másik videójukból is, ahol pl látszik, hogy sportol, és gyönyörű lábai vannak. 👌


Ez a videó linkje, amiről ☝️ fent beszéltem.


[link]


De összegezve, nagyon jó mind a 2 csaj, de az első, talán 1 picit jobban tetszik nekem.


34/F

2020. ápr. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem!
2020. ápr. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a két lány nagyon szép és szexi. Az első linken szereplő viszont nagyon ilyen tucatribi, nekem ő emiatt kevésbé szimpatikus.
2020. ápr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!