Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szóltok az ápolónőkhöz, szexik? Járnátok ápolóval, vagy nem túl kedvelt szakma szerintetek?

Figyelt kérdés
Ha adott egy húszas évei elején járó ápolónő, aki igényes, ad magára, vékony, csinos és szép lány akkor udvarolnátok neki vagy pedig az, hogy ápoló az a szakma visszataszító vagy amit a munkája alatt dolgozik, az undorító nektek ?

2019. jan. 24. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatra méltó, ahogy másokon segít. Simán járnék vele. 😉
2019. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha otthon is vesz fel fehér köpenyt. :D

32/f

2019. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem undorító, az is egy szakma és azt otthon is fel tudja használni. Nagy kincs egy családban ha van ápolónő. Többet ér néha mint egy orvos. Én simán összejönnék ápolónővel, mert egyébként okosak is. :)
2019. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Nincs vele semmi gond, de nem egy szakma alapján fogom eldönteni valakiről, hogy szexi-e.
2019. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha ápoló vagy,akkor gondolom fősulit végeztél.Nem is értem hogy jut ilyen baromság a fejedbe.Attól lennék kevesebb személy mert ez a szakmád?

Ha megtudnád hogy egy pasi esetleg,kamionos,raktáros,nehézgépkezelő,sportoló stb akkor már nem is érdekel téged.Ha a szakmája alapján itéled meg az embert akkor meg nagyon tapasztalatlan kislány lehetsz.

2019. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
..nálam nagyon sok/nagy plusz pontot ér..természetesen csak ha átérzéssel csinálja..mondom ezt úgy, hogy jelenleg nem keresek senkit..szóval nem tetszelegni akarok vele..
2019. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem bejönnek, főleg a vékony hölgyek. Szeretem, ahogyan mezítláb a klumpáikban rendezik a feladatokat. Kiskoromban sokat voltam kórházban, így talán innen jön az vonzalom. A legjobb, ha fehér ruhában vannak (ma már több színes is van).
2019. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

El nem hiszem, hogy a kérdező az érintett ápolónő.

Ismerek nem egyet, nem kettőt, asszisztenseket is, mert kórházban dolgozom.

Nos, olyan asszisztens, ápolónő stb. NEM LÉTEZIK, aki (ha akar) ne tudna párkapcsolatot kialakítani.

Ők nem agyalnak ilyeneken, mint a kérdező, csak élik az életüket, amiben hogy, hogy nem, mindig van partner. Szakítás/válás után egy kis csönd, de előbb-utóbb mindig találnak újabbat. A szép is, a csúnya is, a fiatal is, az idősebb is.

2019. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2019. jan. 25. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!