Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mit szólnátok hozzá, ha az ismerkedés elején az egyébként szimpatikus és vonzó férfi bevallaná?

Figyelt kérdés

Hogy izgatja a cuckold?

Illetve, hogy nem szeretné, ha mindennapos lenne, hanem évi pár alkalom az általatok kiválasztott férfival?


2020. ápr. 18. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
En tudnek szexelni parhuzamosan massal is, ha nagyon vonz, de csak magamert, es csak ugy, hogy senki nem elvezkedik ezen. Igy ez a pasi ugrana.
2020. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor ott fejeződne be az ismerkedés
2020. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Abban a pillanatban ott hagynám.
2020. ápr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. A cuckold megalázós részét nem szeretem, engem szimplán izgatna egy vonzó férfi előtt szexelni mással. De ha ehhez a férfihez érzelmek fűznének, nagyon rosszul reagálnám le, kb. annyi jönne le belőle, hogy csak szexre kellek neki és nem szeret, ha másnak is simán átemgedne. Érzelem nélkül viszont titkos álmom két vonzó pasival szeretkezni úgy, hogy az egyik közben néző és aztán váltanak. Szóval nem vágyom hármas birkózásra, nem tudok annyifelé koncentrálni és nem is akarok, de iszonyúan izgatna, ha közben végignézné valaki, akivel kölcsönösen vonzódunk.
2020. ápr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is befejezném az ismerkedést:/
2020. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!