Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg jobb egy tapasztalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobb egy tapasztalt emberrel elveszteni a szüzességed?

Figyelt kérdés
vagy inkább olyannal akivel nagyon nagy a szerelem, de tök tapasztalatlan?

2020. ápr. 18. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Akivel elveszítettem a szüzességem tapasztalatlan volt, kellemetlen volt egy kicsit, de nekem szép emlék maradt
2020. ápr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Mindkét opció tökéletes! A lényeg, hogy hogyan szeretnéd. Túl esni rajta vagy várni a megfelelőre. Mindkettő jó.
2020. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha van valaki, akit nagyon szeretsz és akarod vele, akkor legyen neked ő az első.

Nem baj, ha nem az lesz életed legjobb szexuális aktusa.

Ha nincs nagy szerelem, de vágysz rá, akkor meg keress olyat, aki tényleg figyel rád, nem csak mondja

2020. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Èn olyannal veszítettem el akit nagyon szeretek ès egyèbkènt tapasztalt volt. De ha csak az egyiket választhatod, szerintem inkább azzal, akit szeretsz.

l 23

2020. ápr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy,azzal akit szeretsz.

Mindkettőnek megvan a bája,ha tapasztalt a párod akkor óvatosabb lesz stb,ha tapasztalatlan akkor meg aranyos,ahogy együtt próbáljátok meg és sokat nevettek az elején meg sokat maszatoltok.

2020. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a jó. Én jobban örülnék egy tapasztalatlannak, de az hogy szeretem az alap.
2020. ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Talasztalttal. Lány vagy?
2020. ápr. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én mindig is szerettem volna ha én lehetnék az első egy lánynak, aki bevezeti eme csodás világba!

Eddig sajnos még nem adatott meg ez nekem. :(

2020. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 KJUsul ***** válasza:
70%

Ha valaki már első alkalommal érzelem nélkül, megalázó és ocsmány körülmények közt vág bele a szexbe, abból olyan nyomorult, önző, kéjvágyó idióta lesz, mint a mai fiúk és lányok 90%-ából lett. Sírni tudnék, amikor azt látom, hogy a 12 éves lányok 60 éves férfiakkal henteregnek telefenfeltöltésért a bokor alján.....


Ezekből már ember nem lesz, mondhat nekem aki amit akar.

2020. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy szerelmes legyél és tapasztalt legyen, nem zárja ki egymást.

Nem is értem, miért választod ketté

De ha már muszáj választani, mindenképp a tapasztalt. Mély nyomokat hagy az első, és nem annyira jó, ha valaki ügyetlenkedik. Ráadásul a nők szeretik ha a partner tudja, mit csinál, mert így biztonságban érzik magukat.

2020. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!