Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a teendő, ha a férjemnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha a férjemnek potenciaproblémái vannak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, megőrülök. Minden tökéletes lenne, mindennél jobban szeretem és ő is nagyon szeret engem, tudom. Járt már orvosnál, szexuálpszichológusnál, nincs szervi baja. Hajlamos magába fojtani a problémáit és szorongani,minden apró hétköznapi feszültség a szexuális teljesítménye rovására megy. Ami további szorongást generál és így továb. Rengeteget beszélgetünk, közel állunk egymáshoz. Ha sikerül megnyugodnia, akkor rendben van. De én már belefáradok, hogy minden szexet hosszas beszélgetés előz meg, érzem, hogy stresszel és ezzel elveszi az én kedvemet. Mindig nekem kell kezdeményezni, és sose tudom, mi lesz a kimenetele. Inkább már hagyom az egészet. Megalázónak érzem, hogy szinte könyörögjek a szexért, meg dolgozzak valamiért, aminek természetesnek kéne lennie. Hiába tudom, hogy szeret, dicsér sokat és érzem, hogy vágyik rám, az önbizalmam megsínyli ezt. A legrosszabb, hogy a frusztrációm miatt kezdek dühös lenni rá, és kezdünk eltávolodni egymástól. Ez így nem házasság. Hiába jó minden, ha nincs szex. Vagy ha van is, maximum orálra hajlandó, amivel végülis kielégülök, de ez nekem az előjáték része, nem szex. Hiányzik az aktus. Ő szereti így "megúszni" a dolgot, mert orgazmusom is van (már ha erre hajlandó egyáltalán), és nem kell teljesítenie. Nem tudom, hogy lehetek ilyen szerencsétlen. Volt pár elcseszett kapcsolatom, amik nem működtek, de a szex sosem volt probléma. Most meg itt vagyok 7 év házasság után, ahol minden szuper, kivéve a szexet. Fogalmam sincs mit csináljak, erre rá fog menni a házasságunk. Már napok óta nem szólok hozzá, ránézni sem bírok, sem hozzáérni. Annyira kínoz már a kielégületlenség és haragszom rá, amiért megfosztott a jó szextől. Neki azt mondtam, fáradt vagyok, ezért nem beszélgetek. Nem sejti, valójában mi a bajom. Ő ellenne így akármeddig, akkor boldog szerintem, ha nem "kell" szexelnie. Tudna valaki segíteni? Van itt olyan férfi, aki hasonló helyzetben volt? Mi segített, ha segített valami? Vagy nők, akik ugyanezt élték át? Jobb lett végül? Megoldódott?
2020. ápr. 19. 10:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Ha belemegy,tartsatok házibarátot. Sajnos nálunk is hasonló a szituáció,ez a megoldás működik.
2020. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Válj el, vagy tartsál szeretőt!
2020. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Fogják majd itt javasolni valószínűleg, hogy tarts szeretőt. Én inkább válnék, mert ez jobb nem lesz már. És ez így nem házasság.
2020. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Leghülyébb tanács szerető. Az egy vakvágàny, mindig. Ezt neki is akarni kéne megoldani, mert ez így nagyon egyoldalú. Lehet, hogy nem akar már többször felsülni, ezért van el szex nélkül. Ördögi kör ez. Viszont, ha nem akar többet szexelni, megoldani ezt, akkor nem hiszem, hogy el kéne viselned hosszútávon. Marad a válás ez esetben.
2020. ápr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Írja a kérdező:szereti mindennél jobban a férjét,miért válna el?
2020. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Szerintem rástresszel az egészre, mert előfordult párszor, hogy nem volt merevedése, akár fáradt volt vagy munkahelyi problémák gyötörték.


Most ez egy körfolyamatot indított el, mert most már benne van a fejében, hogy mi lesz ha megint nem fog tudni teljesíteni, és pont ez miatti aggódás az ami miatt nem tud teljesíteni.


Szerintem, a következőket tedd most:

-állj ki mellette mindenben, biztosítsd arról, bármi történik is akkor is szereted

-legyél vele türelmes

-legyen nagyon hosszú az előjáték

-használjatok potencianövelőt ( csak addig amíg sikerül ebből az ördögi körből kitörni)


Szerintem megéri kitartani mellette és együtt megoldani a problémát, ha minden más jó. Gondolj arra, Te hogy éreznéd magad, ha neked lenne olyan problémád amiről nem tehetsz és ő nem kitartana melletted, hanem el akarna hagyni.


7 év együtt töltött időt nem érdemes a kukába dobni egy olyan probléma miatt ami megoldható.

2020. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Maszturbálni szokott - e vajon?
2020. ápr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Hagyj neki egy kis odőt, h ő kezdeményezzen.

Ha nagyon szereted akkor ezért nem fogsz elválni, bár eltudom képzelni, h milyen gáz helyzetben vagy.

Járjon el többször pszichológushoz, ahol ki tudja beszélni magából a gondjait.

Lehet h kap majd vmi stresszcsökkentő tabit is.

2020. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A legjobban az írja le a helyzetet, amit a 6-os mond. A férjem ugyanezt mondja. Volt egy nehezebb időszak, munkanélküliség, új munka mindkettőnknek, hajtás, stressz, lakásvásárlás, költözés. Érdekes, hogy ezalatt rendben volt minden. Aztán ahogy helyükre kerültek a dolgok, előfordult, hogy nem ment neki a szex. Ettől megijedt és szorongani kezdett, hogy mi lesz, ha megint nem megy. Azt mondja, a sok korábbi stresszt azért tudta kezelni, mert magába fojtotta a feszültséget, nem engedte meg magának, hogy gyenge legyen, de mire már megnyugodhatott volna, utólag jött ki rajta a stressz. Közben az édesanyját is elveszítette, én beteg voltam. Sok volt neki ez így együtt. Idáig is nehezen jutottunk el, mert ő nem szeret beszélni a problémáiról, mindig erősnek és vidámnak mutatja magát. De már beszélgetünk többet, azt mondja, jobb, ha elmondhatja a problémáit, de én ezt nem veszem észre a szexben. És igen, ahogy más is írta, szeretem, nem akarom elveszíteni.
2020. ápr. 19. 11:01
 10/31 anonim ***** válasza:
Ez még 2-3 embernek is sok lenne, nemhogy csak neki. Így már világos. Legyél türelmes vele és bújjatok össze akár csak ruhában is, csókolgasd, simogassátok egymást, ölelkezzetek. Hadd induljon be már ettől is, hogy nincs rajta a szexuális teljesítés nyomása. Azt értem ez alatt, hogy ne forgatókönyv szerint történjen, aka na most vetkőzzünk, mert szex lesz. Érted?
2020. ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!