Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a teendő, ha a férjemnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha a férjemnek potenciaproblémái vannak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, megőrülök. Minden tökéletes lenne, mindennél jobban szeretem és ő is nagyon szeret engem, tudom. Járt már orvosnál, szexuálpszichológusnál, nincs szervi baja. Hajlamos magába fojtani a problémáit és szorongani,minden apró hétköznapi feszültség a szexuális teljesítménye rovására megy. Ami további szorongást generál és így továb. Rengeteget beszélgetünk, közel állunk egymáshoz. Ha sikerül megnyugodnia, akkor rendben van. De én már belefáradok, hogy minden szexet hosszas beszélgetés előz meg, érzem, hogy stresszel és ezzel elveszi az én kedvemet. Mindig nekem kell kezdeményezni, és sose tudom, mi lesz a kimenetele. Inkább már hagyom az egészet. Megalázónak érzem, hogy szinte könyörögjek a szexért, meg dolgozzak valamiért, aminek természetesnek kéne lennie. Hiába tudom, hogy szeret, dicsér sokat és érzem, hogy vágyik rám, az önbizalmam megsínyli ezt. A legrosszabb, hogy a frusztrációm miatt kezdek dühös lenni rá, és kezdünk eltávolodni egymástól. Ez így nem házasság. Hiába jó minden, ha nincs szex. Vagy ha van is, maximum orálra hajlandó, amivel végülis kielégülök, de ez nekem az előjáték része, nem szex. Hiányzik az aktus. Ő szereti így "megúszni" a dolgot, mert orgazmusom is van (már ha erre hajlandó egyáltalán), és nem kell teljesítenie. Nem tudom, hogy lehetek ilyen szerencsétlen. Volt pár elcseszett kapcsolatom, amik nem működtek, de a szex sosem volt probléma. Most meg itt vagyok 7 év házasság után, ahol minden szuper, kivéve a szexet. Fogalmam sincs mit csináljak, erre rá fog menni a házasságunk. Már napok óta nem szólok hozzá, ránézni sem bírok, sem hozzáérni. Annyira kínoz már a kielégületlenség és haragszom rá, amiért megfosztott a jó szextől. Neki azt mondtam, fáradt vagyok, ezért nem beszélgetek. Nem sejti, valójában mi a bajom. Ő ellenne így akármeddig, akkor boldog szerintem, ha nem "kell" szexelnie. Tudna valaki segíteni? Van itt olyan férfi, aki hasonló helyzetben volt? Mi segített, ha segített valami? Vagy nők, akik ugyanezt élték át? Jobb lett végül? Megoldódott?
2020. ápr. 19. 10:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"Talán mégsem jó kapcsolat az, amiben az ember önbecsülése leépül."


Bizony, hogy nem jó kapcsolat. Örülök, hogy fény gyúlt az éjszakában végre. Ennek a házasságnak lőttek,ha tetszik, ha nem. Így nem lehet élni, ill. vannak akik tudnak, de igényesebb emberek nem.

2020. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

A potencianövelőt megkérdezted tőle, hogy mit szól hozzá?


Ha fogdos , meg csókolgat ahogy írtad, akkor biztos, hogy kíván.


Bár én férfiként mondom, hogy szerintem Te nem szereted őt igazán. Van egy probléma amiről nem tehet, egyébként minden jó. Te nem kiállsz mellete és segítesz neki, hanem ehelyett ultimátumot adsz neki. Gondold el, hogy mi van az ő önbecsülésével. Akarattal nem tudja befolyásolni, hogy felálljon neki. Vagy úgy gondolod, hogy ez parancsra megy? Írtad, hogy nagyon rossz időszakon ment keresztül.A férjed helyében ezek után én akarnék elválni tőled. Bocs, de szerintem jobbat érdemel nálad.

2020. ápr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat. Ez a nehéz időszak több, mint két éve véget ért, azóta nem tud helyrejönni. Járt pszichológusnál, szexuálpszichológusnál, urológusnál, minden létező szakembernél. Nem találtak nála szervi problémát, kapott potencianövelőt, azt be sem szedte. Nem tudom azóta sem, hogy valójában mi a problémája. Nagyon sok kört lefutottunk már, úgy tűnt, még közelebb kerültünk egymáshoz. Még őszintébb lett a kommunikációnk, sokkal felszabadultabbak voltunk az utóbbi időben. Nálam az borított mindent, hogy hiába vagyunk közel lelkileg, hiába tűnik úgy, hogy kíván, nem kezdeményez szexet mégsem. Úgy érzem, mindent megtettem, ami tőlem telt a két év alatt. Elfogyott az én erőm is. Én biztos, hogy nem kezdek majd új kapcsolatba, őt akartam volna, nem mást. De igazad lehet, hogy ő valóban jobbat érdemel nálam, olyat, aki mellett nem kényszer és kínszenvedés a szex.
2020. ápr. 19. 14:49
 24/31 anonim ***** válasza:
Azt nem mondtad, hogy két éve tart a dolog. Így azért mindjárt másként fest a dolog. Szerintem először az volt a baj, hogy az ő önbecsülése sérült, hogy nem állt fel neki. Aztán belekerült egy olyan körbe amiből nem tudott kitörni. A potencianövelőt nem tudom miért nem szedte be. Nekem az segített amikor rövid ideig nekem is voltak ilyen problémáim. Nekem a túl sok munka miatt volt.
2020. ápr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Azért nem kezdeményezet szexet, mert félt, hogy nem fog felállni neki. Nem azért mert nem kívánt, hiszen fogdosott.


Elmesélek egy történetet. Hátha segít. A feleségem szűz volt amikor összejöttünk. Nagyon félt a dologtól, úgyhogy 2 évig vártam rá. Addig is kielégítettük egymást persze szájjal. Egy percig meg nem fordult a fejemben, hogy elhagyjam pedig én is nagyon vágytam a szexre vele. Szerintem Te nem szereted igazán, mert akkor szex nélkül is kéne.

2020. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Szeretem őt, de szerelemmel, amihez a szex is hozzátartozik. Még mindig nem jött haza, fogalmam sincs, hol van. Valószínűleg az lesz, hogy együtt maradunk és éljük az életünket, mint két barát. Én többet nem hozom fel neki a szexet és nem is kezdeményezek, mert ezzel csak stresszelném. Most van a "jóban-rosszban" dologból a rossz. Megpróbálom úgy felfogni,mint egy betegséget. Hiszen ha amiatt nem tudna szexelni, akkor is ugyanígy lennék, de nyilván nem hagynám el. Végülis az impotencia is az, még ha nincs is szervi oka. Más kapcsolatba nem tudnék így kezdeni, hogy szeretem őt. Aztán lassan csak elmúlik belőlem a vágy. Végülis már kezdek hozzászokni, csak néha reménykedem, hogy olyan jól érezzük magunkat együtt, hátha ma akar valamit. De mindig csalódás a vége. Igazából ez visel meg, a reménykedés-csalódás hullámvasútja. Meg kell tanulnom nem reménykedni és akkor őt nem stresszelem, én pedig nem csalódom. De ez nem könnyű.
2020. ápr. 19. 15:34
 27/31 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöket nagyon sajnálom.
2020. ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Kedves 27-es! Köszönöm az együttérzést.
2020. ápr. 19. 16:08
 29/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nem reménytelen a helyzet. A megoldás összefoglalva, sok őszinte kommunikáció, türelem, rengeteg együtt töltött minőségi idő, potencianövelő, hosszú előjáték, esetleg szexis fehérneműk.


Én drukkolok nektek. És átérzem mindekettőtök problémáját. Remélem sikerül.

2020. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Kedves 29-es! Neked is köszönöm a biztató szavakat és a jótanácsokat! Sajnos ezeken már mind túl vagyunk. Mindig ugyanoda lyukadunk ki, hogy nem működik. De azért köszönöm!
2020. ápr. 19. 19:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!