Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már, hogy dobtato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már, hogy dobtatok egy kisebb péniszű srácot egy nagyobb mérettel rendelkező srác miatt? Kinek hány centi volt?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2020. ápr. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Merete miatt nem. De azert mar igen hogy folyton nyavalygott azert hogy tuti kicsi neki es hogy nagyobb farku jobb lenne mint o... es 3 honap utan meguntam...
2020. ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Nem volt, de furcsa módon mikor a pasit doptam(nem vonzódtam hozzá) utána egy nagyobb péniszű pasi válltotta. Ami nem direkt volt, és nem azonnal!
2020. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 paradicsom31 ***** válasza:
88%

Én véleményem szerint egy kisebb sokkal kényelmesebb. Volt egy barátom, 3 évig jártunk. Neki 18,5 cm hosszú volt a pénisze. Nem élveztem.. Fájt, nem volt jó, kényelmetlen volt, valahogy nem volt meg vele az a "teljesség érzet".

A mostani páromnak kisebb, de sokkal jobban élvezem, mert minden póz kényelmes, és nem fáj, ha mondjuk hevesebbek vagyunk :)

Szóval a kérdésedre a válasz: nem.

És ha szerelmes vagyok, akkor nem érdekel a mérete.

2020. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

CSak elő jöttök ezzel a méretes dologgal.

Ezer más miatt dobják, talán a méret a legutolsó dolog.

2020. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt olyan, hogy dobtam egy srácot másvalaki miatt, és történetesen a másvalakinek nagyobb volt a pénisze, de ez a legkisebb mértékig sem játszott szerepet a döntésemben. Mire kiderült, hogy nagyobb a szerszám, már elhagytam az exem, szóval nem is játszhatott szerepet egyáltalán a kérdésben.

Akit dobtam, neki 17 cm hosszú volt (kábé), és nem túl vastag.

Akiért dobtam, neki meg 21 cm hosszú, és elég vastag is.

2020. ápr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!