Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez változhat vagy mindig így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez változhat vagy mindig így lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Helyzet:

18 évesen jöttem össze jelenlegi párommal, picit több mint 4 éve.


Igazából a szokásos kis vitákon/egyet nem értéseken kívül nincs semmi problémánk, azok pedig normálisnak mondhatók szerintem minden kapcsolatban.


Ő igazából tökéletes számomra, úgy érzem le tudnám élni vele az életem.


Viszont:

Ő előtte normális kapcsolatom nem volt. Két srác volt a képben összesen, egyik 10ezer km-re volt a másik meg egy s-ggfej volt. Bár az egyikkel majdnem, de végül egyikkel se feküdtem le, barátom volt az első. Ennek örülök is.

Azonban néha azon kapom magam hogy “testileg” vonzanak más férfiak. Pl találkoztam egy régi barátommal aki mindig is szigorúan friend zone kategória volt, több éve nem láttuk egymást és nagyon megváltozott - előnyére. Elég egyértelműen be is próbálkozott, és nagyon közel kerültem ahhoz a ponthoz amit már veszélyesnek tartok. Persze akkor egyből lealítottam, és bár nem történt semmi rosszul éreztem magam emiatt mert szeretem a barátomat. Főleg azért érzem rosszul magam mert tetszett a srác közeledése...

Közben néha néha eszembe jut milyen lenne mással - pl ezzel a baráttal.. de kizárólag csak testileg gondolok ezekre, és utána bűntudatom is van rendesen.


Ez mindig így lesz? Mert nem voltam mással csak vele? Hozza lehet szokni?


Biztosan nem fogom megcsalni, sose tennék ilyet. Csak zavar maga a gondolat is hogy tudat alatt akár néha néha más is eszembe jut..


Mit gondoltok?



2020. ápr. 19. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez fejben dől el. Nagyon jól állsz hozzá, hogy nem akarod megcsalni, nem is kell! Biztos lesz 1-2 pasi, aki bejön külsőre, de hűséget akarsz fogadni, nem vakságot. Tudd helyén kezelni, és nem lesz baj.
2020. ápr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Akis_hamis ***** válasza:
34%

Nehéz kérdés. A testi vonzalom bizony marad az ellentétes nem irányába, ez nem változik. Ebben én mondjuk semmi kivetnivalót nem látok. Más pasival nem voltál rajta kívül, így egyértelmű, hogy vonz, de csak a testiség.

Biztos lepontoztok, de ha szigorúan csak szex valaki mással, az megbocsátható. Szerintem.

2020. ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat nem tudom. Az dicseretes hogy megcsalni nem akarod. Amig fantazia szinten marad szerintem oke. A ferjem nekem is az elso, nem voltam massal soha. De nekem eszembe se jut ilyen.
2020. ápr. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz mindig így, de évtizedes távlat mire elmúlik.
2020. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hány ilyet olvasok naponta...

Mindig ugyanaz a vége.

Nem is értem miért reménykedik mindenki.

Sosem lesz már jobb.

Elmúlt.

Fogjátok fel, és lépjetek, mielőtt késő!

2020. ápr. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó, mi múlt el?


Az ilyen félreértések miatt hívtam fel a figyelmet arra, hogy a kapcsolatunk mondhatni tokeletes. Az érzelmi része is, nem szeretem kevésbé vagy kevésbé szenvedélyesen mint anno. A szex is jó, nyitottak vagyunk új dolgokra, mindent megbeszélünk.


En úgy gondolom ez azért lehet, mert tényleg senki mással nem voltam soha. Csak csók volt más srácokkal. Valószínű kiváncsi vagyok, vagy nem tudom. De megcsalni nem fogom az biztos, az nem én vagyok. Előbb szakitanek inkább, ha úgy érzem már nem megy, de szó sincs ilyenrol.


Azt tudom hogy normális ha más is meg fog külsőre, tudom hogy baratomnak is tetszenek más lányok nyilván, van szeme és látja ha valaki szép.


Csak nekem van bűntudatom emiatt, és tudom hogy nem megcsalas ha fantazialgatok esetleg, de akkor is rossz. Barátom meg amúgy is elég féltékeny tipus, zavarja ha valami megbamul pl. Régebben picit husibb voltam, viszont elkezdtem edzeni és csinosnak tartanak általában jó alakkal és mindig mondja hogy fel, hogy egy nap majd csak mást választok helyette mert elég sokan fel akarnak szedni általában és azt mondta aggasztja a dolog hogy lehet én is arra vágyom hogy mással legyek. Ez nekem nagyon rossz, rossz hallgatni hogy ilyenek járnak a fejeben főleg mert eljatszok néha a gondolattal. De sose tennem meg..

2020. ápr. 19. 15:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Bízz magadban, legyen önbizalmad, hogy te igenis hűséges akarsz! lenni, az is leszel, és jó esetben megtanulod ezt a dolgot a helyén kezelni.
2020. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!