Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bocsi ez elég filozófikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsi ez elég filozófikus lesz-26 éves f vagyok sose volt nőm, de meg vagyok győződve, hogy mindenkinek van valaki akit szeressen hisz bennem is ugyanannyi szeretet van mint mindenkiben ami nem veszhet el a semmibe, valakihez tartoznia kell. ?

Figyelt kérdés
Ezért számomra is van valaki csak nem tudom hogy néz ki és, hogy merre van. Hülyeség?
2020. febr. 24. 17:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Elég dinka vagyok az utóbbi időben de minden csak azért , mert szeretnék egy barátnőt
2020. febr. 24. 17:06
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség, hanem nagyon aranyos gondolat, én is hasonlóan láttam régebben, aztán egyre jobban kezdek meggyőződni, hogy lehet még sem így van.
2020. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezt annyiban javítanám ki, hogy nem kizárólag egy ilyen ember mászkál a nagyvilágban. Tehát nem esélytelen találnod is majd egy ilyen személyt.
2020. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

Nem hülyeség. Tetszik a gondolkodásod és végre egy pasi aki nem picsog

N

2020. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez egy marhaság

Már bocsánat

2020. febr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Van benne valami mert nem mindenki találta meg a másik felét,azért ez a sok félrelépés.
2020. febr. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

ezzel én is így vagyok, de már lassan kezdem feladni!

Lehet, hogy még sincs mindenkinek másik fele. De hát ki tudja.... 30/F

2020. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy mindig és örökké lesz valakid , ahogy mi magunk is változunk , de valaki mégis mindig a tied lesz csak az a személy úgy változik ahogy te
2020. febr. 24. 17:19
 9/16 anonim ***** válasza:
hülyeség
2020. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%

Legkozelebb 40-f kent fogunk itt latni es majd akkor azt ierod le,h mar nincs semmi ombizalmad,meg ugyhiszed,h megse rendelt a sors neked senkit ki.Meg bla,bla,bla...

Ne foglalkozz a nokkel.A 99 szazalekuk egy moslek kur.a.Azon kivul,h a pitsajukba kolbasz kell (nyugi nem csak a tied,hanem a postase,szomszede,stb),mast nem tudnak.

2020. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!