Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátom péniszével ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Reggel orálisan kényeztettem, mikor tüsszentenem kellett, gondoltam visszatartom, de nem sikerült és tüsszentés közben teljes erővel önkétlenül, teljes erőből a számban lévő péniszére haraptam. Meglatszódik rajta a fogam nyoma és kicsit vérzett is neki.

2020. ápr. 21. 09:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Bepanten és társai helyett megteszi az erős kamillafőzetes borogatás is.

Nem tudom elképzelni az esetet, de ha ismét előfordulna, akkor húzd ki a szádból.

2020. ápr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Cumizd le megint, kiengesztelésképpen.
2020. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%

Mibol allt volna felbehagyni es tusszenteni?

Szerintem egy eleten at rettegni fog ettol.

2020. ápr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Valaki itt azt írta, hogy teli szájjal nem lehet tüsszenteni. Dehogynem lehet. Én már evés közben többször is tüsszentettem, nem kellemes.
2020. ápr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Az enyémet leharaphatod :)
2020. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
És mondta, hogy "Egészségedre!"?
2021. máj. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!