Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a szex gyönyörű érzés,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szex gyönyörű érzés, akkor a szülés miért nem?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de felötlött benne. Egy fiú.

2020. ápr. 21. 17:31
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem ha szexelni jó, akkor a szülés miért fáj?
2020. ápr. 21. 17:32
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
A szex jó érzés, a szülés gyönyörű.
2020. ápr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert azért van egy kis méretbeli különbség a farok és egy gyermek között. Plusz az egyik befelé,a másik kifelé tart.
2020. ápr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De akkor is miért fáj?? Ha ösztönöket nézzük az ősembertől, akkor ez nem lehetett valami motiváló hogy szaporodjanak...
2020. ápr. 21. 17:38
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés jogos! Bár nekem nem volt olyan'gyönyörű' erzes szülni 😢. 26/L
2020. ápr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert szülni olyan érzés, mint görögdinnyét sz*rni.
2020. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha te élvezed azt, hogy az ondó kijön, akkor azt miért ne élveznéd, ha feldugnánk bele egy ceruzát?
2020. ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Amikor ha rágsz a fogaiddal, az jó érzés ugye, de amikor fáj az meg gondolom nem? Na a szex és a szülés is ilyen. Egyik jó érzés, másik fájó. Gondolkodjál mielőtt kérdezel.
2020. ápr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
47%
Igazából a szülés nagyon fájdalmas, viszont van egy hormon ami elhomályosítja ezt az emléket, ezért vállalkoznak a nők rá újra és újra.
2020. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
Hát ez egy jó kérdés! Én anno előtt olvastam olyanról, hogy valakinek orgazmusa lett szülés közben, reménykedtem hátha nekem is olyan lesz. Hát sajnos messze nem az elképzeléseim szerint alakult a dolog, nem volt orgazmikus szülésem. A szülés ehelyett azoktól a kegyetlen hasi görcsöktől (durva hasmenés előttit szorozd meg ezerrel) lett felejthetetlen, amiket a vajúdás és a kitolási szakaszban kellett átélnem.
2020. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!