Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megszokott dolog az hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megszokott dolog az hogy a szülés miatt közel három honapja nem volt szex és a feleségem még csak meg sem említi hogy hiányzik neki?

Figyelt kérdés
Nálunk mondjuk nem csoda mert már két év után alig kívánt volt hogy 2-3 hét útán is visszautasított volna de mondta neki menjen francba,így lett szex,de másoknál hogy van,hogy bírják ki a szexmentességet,mindekinek nehezen megy általában ugye?még orálisan is csak egyszer elégített ki ezen időszak alatt,pedig én mindig kielégitettem úgy is ha éppen előbb mentem el mint ő,de ő nem foglakozik ilyenekkel,mondjuk nem is szeret a szájával kényeztetni

2020. ápr. 16. 07:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyforma a szexétvágyatok (esetleg nem kíván téged), ezt valahogy meg kell oldani, megbeszélni, hogy a Te szexétvágyad is ki legyen elégítve.

Vagy ráveszi magát, vagy megengedi, hogy máshogy, másnál elégítsd ki a szexétvágyadat.

2020. ápr. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%

A legtöbb nő ilyenkor nem érez természetes késztetést arra, hogy férjével szexeljen, sokszor ennek érdekében még a csecsemőt is a hálószobába telepíti. Ugyanezen okból súlyfeleslege gyors leadására sem törekszik. Ezt azzal indokolják, hogy szoptatás alatt nem egészséges a fogyókúra, meg a csecsemő mellett nincs idő sportolni sem.


Persze ha feleségként versenyhelyzetben vannak (tisztában vannak azzal, hogy férjükre folyamatosan vadásznak más egész jó nők is), akkor tök más a helyzet. Ilyenkor férjükkel kedvesek, szexuálisan is teljesen kiszolgálják. De közben meg a férjüket a barátnőik előtt szidják.

2020. ápr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem császár miatt 8 hét volt a felépülés

6 hétig alapból nem lehetet a 7. Heten meg meg jött az első havim szóval így ráhuztunk még..

Én mondjuk már majd meg vesztem a szexért mert 27. Terhességi héttől tiltva voltunk fenyegető koraszülés miatt..

Szóval el képzelheted h az a nuni mennyire kivolt..


Ha simán szült és repedt vagy vágtak úgy sokáig kellemetlen ülni nemhogy dugni

És a császárt se viseljük egyformán


Nekünk az első 3-4hónap egy hasfájós babával nagyon nehéz volt ..

De amúgy jobban akartam a szexet mint a gyerek Apja.. ő is fáradt volt igazából én is és volt h egy hosszú nap után egymást a néztünk.

És.. Aludjunk ? Aludjunk ... eldőltünk mint egy zsák krumpli...


Próbálj minnél több terhet le venni a kedvesed válláról..

Hidd el egy pici baba mellett nem egyszerűvé főzés mosás takarítás és még vágja pucba magát és légyen estére egy kipihent szexistennő egy igazi céda az ágyban..

Segíts neki ..


Jaj és ha szülés utáni depresszióval küzd keressetek orvost és ne azon hisztiz h 3 hónapja nem volt szex .

N

2020. ápr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
36%
A faszt. Semmi köze a szüléshez. Megszoptad haver, egy ilyen jègcsapot fogtàl ki. Ez az igazi oràlis szex.
2020. ápr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Kár volt gyereket csinálni egy ilyen kapcsolatba.

Ha nem jó a szex nem jó semmi.

Ti sem lesztek egy család sokáig.

2020. ápr. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Főzni,én főzök,takarítani is én takarítók,ő nem az a takarítós fajta meg a gyerek mellett tényleg nehéz bármit is csinálni ha kell szoptatás közbe is megetetem a feleségem,az elején persze mint a nyulak annyiszor dugtunk meg ki is voltunk mindig egymásra éhezve,csak hétvége volt a miénk,de még egy év után is volt hogy 3 szex egy nap,de eltelt még egy év és két év után már alig volt szex,ha én nem kérleltem volna talán kéthavonta lett volna jóesetben,sokat beszéltünk erről,de változás csak ideig óráig szokott lenni,meg azt mondja hogy neki elég heti egy szex,horoszkópja szerint is elég neki a heti egy szex,meg persze már nem kíván úgy rámunt,de én még hat év szex után is ugyanúgy kívánom mint az elején mit tegyek hogy heti két szex legyen mint az elején?vonzóvá lehet még vhogy tennem magam a.számára?
2020. ápr. 16. 08:39
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

"horoszkópja szerint is elég egy".

Azét érdemes megnézni milyen szintű emberek vállalnak gyereket.

2020. ápr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
22%

Vonzóvá teheted magad, ha apuka üzemmódból átkapcsolsz kicsit macsó férfi üzemmódra.


Otthon szinte semmi házimunkát se végezz, kezdj el sokat költeni megjelenésedre, keveset legyél otthon, sokat sportolj.

Aztán ebből majd kikalkulálja a feleséged, hogy nőd van, vagy nőknek akarsz tetszeni.

2020. ápr. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Ja .... ha a horoszkópja szerint elèg neki akkor nem tehetsz semmit. Megèrtem szegény nőt ... ha egyszer ilyen a horoszkópja ...
2020. ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%
ilyentől elváltam volna nemhogy gyerek...ha nincs szex,orál,válóok.
2020. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!