Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért van az, hogy ha szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy ha szerelmes vagyok, alig vagyok éhes?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 21. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

Valószínűleg azért, mert boldogabb vagy.

Kutatások kimutatták, hogy a dpressziós emberek több ideig zuhanyoznak és többet esznek. Gondolom mert az evés endorfint termel, azaz örömet okoz.

De ha jó passzban van vki, akkor nincs igénye ilyen drogokra:D

2020. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noren1989 ***** válasza:
53%
Mert pillangókkal van teli a hasad. Ez a közös a nyolckerben, meg a szerelemben 😂
2020. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Az hagyján... de én akkor sokkal kevesebbet is aludtam! Simán bírtam 2-3 óra alvással a napot.
2020. ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
ez de édes :D a szerelem egy drog, és elveszi a józan ítélőképességed, szóval feltehetőleg a boldogsághormonok túltengése miatt érzed kevéssé éhesnek magad.
2020. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első:Én 3 évig voltam depressziós és pomt hogy alig volt étvagyam
2020. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5ös, nyilván. Nem létezik olyan általános megállapítás, ami minden emberre igaz. Pláne ha érzelmekről van szó.
2020. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!