Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes vagyok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagyok nem vagyok éhes megoldás?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok és hát szerelmes aminek nálam olyan tünete is van hogy abszolút nem vagyok éhes.

De azért kéne enne csak nem igazán birok. Más is volt igy? mi lehet erre a megoldás? vagy ez egy idő után vissza áll az étkezésem normálisra?



2016. ápr. 3. 09:59
 1/7 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
0%
Ez inkább valami betegsęg jele fordúlj orvoshoz
2016. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gőgö$_Gúnár ***** válasza:
35%
Szerelem ben ijen nincs
2016. ápr. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nálam is előfordult már, hogy nem ettem, bár nekem alapból problémám van az étkezéssel.

Az is lehet, hogy ember függő. Nem mindenkinél van az hogy nem eszik, mikor szerelmes.

2016. ápr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Idegesség. Idővel lazul, de azért egyél, nehogy az utcán összeess!
2016. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én tinikoromban ,,szerelembe estem''napokig nem tudtam rendesen enni,összeszűkült a gyomrom,hányingerem lett a kaja gondolatától is. Gondolom az idegesség miatt,aztán kb.1hét múlva elmúlt
2016. ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha utánaolvasol a szerelemnek (a hormonálisnak) akkor megtalálod,hogy ilyenkor kevesebb az alvás- és evésigény és így is több az energiád,mint amikor nem vagy szerelmes.Pár hónap alatt elmúlik.
2016. ápr. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor megemelkedik a dopamin szint, amire úgy reagál a szervezeted, hogy több adrenalint termel(noradrenalint), ami vércukor szint emelkedéshez vezet....ugyanez játszódik le vészhelyzetben, amikor nagy stressz éri a szervezetedet.

Ilyenkor magas a pulzusszám, emelkedik a vérnyomás, vércukor szint növekedik, a szervezet mozgósítja a tartalékokat....az éhségérzet elmúlik.

Azt tudom mondani, hogy ha nem is vagy éhes, azért egyél valami kalóriadús dolgot(csoki,banán), ami segít fenntartani a "bodult" állapotot, de a szervezetednek is ad némi utánpótlást.

38F

2016. ápr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!