Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Qvaság, többször szexeltseg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Qvaság, többször szexeltseg ciki szintje? Sok pasival lefekudt lany kapcsolata.

Figyelt kérdés

Szerintetek nem ciki ha a csaj aki veletek van (tegyuk fel 23 evesek vagy-tok) azt egy sokan megb@-k?Mielott hozzatok kerult valtogatta a "baratjait" havi vagy heti szinten es mellesleg szexkapcsolata is volt.Ha meghuzta egy baratod,ismerosotok,nem ciki amikor elmeseli neked?Megakarod kerni es mindenki elmondja,hogy milyen jol szopik,es hogy haver ez a csaj nekem is megvolt stb.Kozelebbiek direkt cikiznenek miatta.Nem vonz inkább az,hogy pl szűz legyen,vagy csak épp 1 partnere volt idáig?

Barati tarsasagotokbol a csaj beleul kb mindenki farkaba idovel eds majd ti osszejosztok vele,nem tartanatok cikinek?Vagy inkabb ilyen csajt szeretnetek akit tobben megb@-k?Vagy elottetek talalkozott jobb pasikkal az agyban es nem mondja el nektek esetleg elkondja egy olyannak aki megb@-ta es tole halljatok vissza,hogy te nem tudtad jol megb@-ni,de akinek elotted a horgara akadt az jol elintezte?

Lehet,hogy egy orbálits hülye kérdés:D.Helyesírási hibákat nézzétek el,kösz.



#szex #prostituált #sok kapcsolat
2020. ápr. 22. 06:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem ismerem a barátnőm korábbi partnereit, de volt neki pár, ahogy nekem is volt 15+. Ha ismerném őket kicsit ciki lenne, de így csak pozitív hatásai vannak a dolognak. Nagyon összhangban vagyunk szexuális téren, minden aktusnál elélvez, ismeri a testét és tudja mi kell neki. Sok fiúnak nehéz elfogadni, hogy rajta kívül is volt élete a nőnek, de eddig akinek sok partnere volt előttem, azok voltak a legjobbak az ágyban, mert tisztában vannak a vágyaikkal és meg merik azt élni.
2020. ápr. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
Én sose szégyelltem, amit teszek, sőt büszke is vagyok rà. Az osztályomban 13 fiú van, és 8 megvolt már. Ezt melyik velem egykorú lány mondhatja el magáról?? Szerintem nem sok. Szóval nem irigykedni kell, hanem utánam csinálni...😄
2020. ápr. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1

Ez igaz,hogy jobbak,de aki szeret szerelembol es nem olyan akit mindenhonapban fa.xra vagnak akkor o vele is jo lehet.Ha meg szuz eleinte picit nehezebb de sztem mikor belejon belole is elojon az aki "tudja mi kell neki,es mi hogyan jo".

Amugy baratitarsasagod ismeretebol valasztottal(ismerosok ismerose) vagy valami vagy egyeb helyen ismerted meg?Nem volt kozos ismerosotok?

Es a csaj amikor elmondta,hogy hannyal volt nen szegyelte?Gondolom a csaj nem,inkabb te/neked esett rosszul.

Köszi a válaszod.

2020. ápr. 22. 06:15
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
De elég ciki, főleg a lánynak, mert így nagyon olcsónak tűnik.
2020. ápr. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

soha nem tudnek ilyen k**va lenni hogy minden pasinak ugraljak a farkan, ezt hivjak ugy h erkolcs

de hat nem vagyunk egyformak :))

2020. ápr. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül 8 éve ismerem és ő volt az egyetlen női barátom évekig, aztán kiderült, hogy férfi és nő között nincs barátság. :D Amúgy nem közös ismerősök által ismerem. Sőt 7 évig nem is találkoztunk, csak a zene miatt beszélgettünk, aztán egy fesztiválon felismert, oda jött és azóta szerelmes vagyok. Az a helyzet, hogy ezalatt a 8 év alatt körülbelül minden ügyéről tudok, meg ő is az enyémekről, sokszor kértem tőle tanácsot ebben a témában, de ugye ekkor még nem ismertem személyesen. Aztán amikor találkoztunk akkor olyan volt a kémia, hogy azóta is, ha ránézek kész vagyok tőle. :D Lehet ez nagyon egyedi eset, de engem nem ért negatív tapasztalat a korábbi tevékenységeivel kapcsolatosan.
2020. ápr. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#3 Szerintem is igy van.A 2es valaszolo is ilyen bar nem akarok itelkezni.. De sok no eloadja magat h erzes nelkuk nem tud dugni.. a 2es eleg jo pelda hogy anelkul is hogy dugnak...Szerintem azon elegge lenne szegyelni valo.Bar szerintem az egesz osztaly egy k-nak tart.De ha neki ez esik jol :).Szerintem a jovendobeli aki az oltatig kiserne megtudna,hogy milyen vagy nem lennel akkor a "csillag" a szemeben.
2020. ápr. 22. 06:57
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Engem nem zavarna, ha mellettem nem menne félre..
2020. ápr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
kérdező te nagy arc vagy, te most lepacsizod a saját írásod? te vagy a 3 válaszoló, és a 7-ben egyet értesz magaddal, nem vagy semmi:) engem nem zavarna
2020. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%

Engem kicsit sem érdekel az, hogy egy vadidegen csaj kikkel és hányszor bújik ágyba. Az ő dolga, nem is ítélem el érte, még akkor sem ha megvan róla a véleményem.

Azonban egy kalandnál többre nem is tartom az ilyen nőt. Nem tudnám sem barátnőként, sem feleségként tisztelni. Az ilyen nő szexre való.

2020. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!