Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Qvaság, többször szexeltseg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Qvaság, többször szexeltseg ciki szintje? Sok pasival lefekudt lany kapcsolata.

Figyelt kérdés

Szerintetek nem ciki ha a csaj aki veletek van (tegyuk fel 23 evesek vagy-tok) azt egy sokan megb@-k?Mielott hozzatok kerult valtogatta a "baratjait" havi vagy heti szinten es mellesleg szexkapcsolata is volt.Ha meghuzta egy baratod,ismerosotok,nem ciki amikor elmeseli neked?Megakarod kerni es mindenki elmondja,hogy milyen jol szopik,es hogy haver ez a csaj nekem is megvolt stb.Kozelebbiek direkt cikiznenek miatta.Nem vonz inkább az,hogy pl szűz legyen,vagy csak épp 1 partnere volt idáig?

Barati tarsasagotokbol a csaj beleul kb mindenki farkaba idovel eds majd ti osszejosztok vele,nem tartanatok cikinek?Vagy inkabb ilyen csajt szeretnetek akit tobben megb@-k?Vagy elottetek talalkozott jobb pasikkal az agyban es nem mondja el nektek esetleg elkondja egy olyannak aki megb@-ta es tole halljatok vissza,hogy te nem tudtad jol megb@-ni,de akinek elotted a horgara akadt az jol elintezte?

Lehet,hogy egy orbálits hülye kérdés:D.Helyesírási hibákat nézzétek el,kösz.



#szex #prostituált #sok kapcsolat
2020. ápr. 22. 06:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Utolso egyet ertek veled! En sem tartom tobbre viszont nem megyem oda es nem mondom a szemebe hogy mekkora ribizli.Ba.szásra tenyleg jó és ezt sokan ki is használjak.
2020. ápr. 22. 16:05
 12/20 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok csak fiuban, nagyon sok lánnyal feküdtem már le, szóval engem nem zavarna :D
2020. ápr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Már bocs, de olyan hülyék vagytok.

Honnantól ri...nc egy lány ? Be tudjátok határolni ?

Őőőő, mondjuk 1-5 pasiig 20 éves koráig még nem és 10 pasi felett már az ? Mekkora baromság.

30- éves koráig 10-30 pasiig nem az, 30 pasi felett már az ?

De ha véletlenül egy 22 éves lány kicsit visszahúzódó az ágyban, azt meg otthagyjátok, mondván, nem is tud jól sz..pni (hát honnan tudna szerencsétlen, amikor csak két f...rok volt a szájában életében)

Jaa, hogy legyen szűz és egy igazi erotikabomba, lehengerlő sz....pással és 600 pózbani léepedőakrobata ?

Bocs de az a tapló pasi, aki odamegy a haverjához és közli, hogy : fúúúúú, ezt a csajt én is levarrtam, meg a Józsi, sőőőt a Tomika is :-), na ez a bunkóság, nem a lány a ribizli.

2020. ápr. 23. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Meghuzza mindenki,csak szexre kell nekik es nem ribizli?😂😂

Abban van igazad,hogy van olyan aki otthagyja mert talan meg nem fejlodott annyira ki.Nem annyira jo az agyban.Viszont ez szerintem bunkosag ha egy ilyenert ott hagyjak a lanyt.En sose tennek ilyet.Meg soha nem beszelnem se barati tarsasagban sem sehol hogy pl a lany nem tud szopni,fogaz meg minden,lovagolni sem tud.En nem beszelnem ki,viszont meglehet tanitani.

2020. ápr. 23. 07:23
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

#13 engedd már meg nekünk, hogy legyen egy tőled független értékrendünk ami alapján eldöntjük egy lányról, hogy könnyűvérűnek tartjuk-e vagy sem.


Nem minden férfi várja el egy tapasztalatlan lánytól, hogy legyen szexbomba. Ezt megint egy közkedvelt de ugyanakkor egy csúnya hímsoviniszta általánosítás. Vannak ilyen férfiak de ha te csak ilyet ismersz akkor az rólad mond el sokmindent.

2020. ápr. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted azt a csajt, akkkor felvállalod, és leszarod a haverok és a család véleményét.
2020. ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
62%
Bocs, de nem nézem el a helyesírási hibákat. Tiszteld meg azzal azt akitől választ vársz, hogy érthetően írsz, ne legyen kihívás elolvasni.
2020. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Sok pasit ez nem érdekel. Nekem egyszer volt egy olyan sztorim hogy prostihoz mentem,és olyan kémia volt köztünk hogy szét téptük egymást. Sokat visszajártam hozzá,már nem mint kuncsaft,és egyértelmű volt mivel foglalkozik de akkor sem érdekelt. Szóval ha a kezdetektől nyíltak a lapok,és tudja mit kap,nincsenek titkok,és így is akar a pasi,akkor nincs mitől aggódnod. Csak ezt akartam mondani a történetemmel..
2020. máj. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#14 nek :


Nézd máshonnan : egy lány mielőtt lefekszik egy pasival, nem nagyon sejti hogy csak egy-két kefélésre kell majd a srácnak. Ezt csak utólag tudja meg, amikor a srác letiplizett. És mi történik, jön a következő, a lány megint remél hogy hátha ő nem veri át. Stb stb. És bizony igy simán belefuthat 4-5 srácba egy év alatt. Na és akkor szted ő is ribizli ?

2020. máj. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tök nemérdekel hányszázan voltak, csak ne utólag derüljön ki, ha nyíltan elmeséli akkor nem lesz meglepetés, simán elfogadható, az a múltja, nem a jelene. Nekem is megvan a magam múltja, azt se kérheti számon senki.
2020. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!