Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok akik kipróbálják a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik kipróbálják a kapcsolatban a hármast, miért teszik? Miért nem zavarja őket?

Figyelt kérdés

Nyilván én magamból indulok ki és számomra ez elfogadhatatlan lenne egy kapcsolatban, ezért is érdekel mások nézőpontja. Egy kapcsolatban kb. bármit bevállalnék ha a páromat érdekli de azt nem, hogy mással is legyen.

Úgy gondolom, hogy ahol egy harmadik felet is be kell vonni elég erős hiányok vannak a kapcsolatban és nem is akarják megfelelően orvosolni azt.

Egyszer hallottam egy ilyen indokot, hogy csak az igazán mély és bizalmi kapcsolatban engedik meg a párok ezt. Ezen az indokláson 3 napig röhögtem.

Férfi vagyok.


2020. ápr. 22. 16:16
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
Mert perverzek haverral tervezzük a 3ast 4est de még nem jött össze
2020. ápr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Miért? Ha egy nő lenne a harmadik akkor is így gondolnád? A párod azt szeretné, hogy egy nővel is kipróbálná?
2020. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
De ha közben vannak olyanok, akik ezt értik is, érzik is, be is vált nekik, képesek ezt jól elválasztani és nem sérülnek le tőle, esetleg még kiegyensúlyozottabbak és boldogabbak is mint te, akkor kacarászhatsz rajtuk akár egy évig is, nem ezen fog múlni :)
2020. ápr. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3# megadta a magyarazatot ;)
2020. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ide nem akarom leírni mert folyton kapom az ajànlatokat. Làny vagyok és LLF felàllàsban szoktam hàrmasozni a pàrommal. Ha érdekel akkor ìrhatok / írhatsz

ugyanitt: nem èrdekel senkinek a farka.

2020. ápr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#2 ha nőt akarna harmadiknak a párom akkor sem lennék benne. Az ilyen felállást én csak két vadidegennel tudnám elképzelni de de különösebben úgy sem érdekel.


#3 miért lennének boldogabbak nálam? Te is csak ezt az általánosítást mondod, hogy boldogabbak és kiegyensúlyozotabbak lesznek vele kapcsolatban. Én a kérdésben a "miért"-re kérdeztem rá.

2020. ápr. 22. 18:33
 7/8 anonim ***** válasza:

A #3-as tényleg jól megoldotta. Csak még egy dolog, aztán nem akarok mindenáron az "utolsó" szó jogával élni.

Csak azt nem értem, hogy ha Te(kérdező) ezt nem érted, akkor miért akarod megérteni? Jó az úgy ahogy van...

2020. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 most akasszam fel magam a kedvedért mert olyan típus vagyok aki ha nem ért valamit szeret utánajárni? Nem csak a saját nézőpontomat hanem a másét is szeretem megismerni.

Szerintem a #3-as válasza nulla, mivel a "miêrt"-re adott válasz indoklást tartalmaz ez pedig nem szerepelt az ő kommentjében.

2020. ápr. 22. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!