Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baráti kapcsolatban ez elfogad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti kapcsolatban ez elfogadható?

Figyelt kérdés

Tegnap egyik haverommal egy dobozt ragasztottunk és ő ragasztózta, én meg összefogtam. És egyszer mikor az ujjaim körül volt már a ragasztó, akkor mondta, hogy vigyem kicsit arrébb az ujjam és közben megfogta az ujjaim, olyan jó meleg volt az érintése. Kicsit bizsereg a gyomrom ha visszagondolok rá.Ez csak egy pillanat de azóta már többször eszembe jutott. Baráti kapcsolatban ez elfogadható vagy esetleg a tudatalatti küld nekem ezzel.valami jelet?



20/L


2020. ápr. 17. 09:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem baráti érzés.
2020. ápr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted esélyes hogy bejön nekem? Eddig nem gondoltam rá csak anank folytán hogy többen mondták hogy mi együtt avgyunk
2020. ápr. 17. 09:43
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg most kezd kialakulni az érzés ami már nem baráti kapcsolatra jellemző.
2020. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Tök aranyosan írtad le a szerelmet :)
2020. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

#4. “ tök aranyosan írtad le a szerelmet “

Szerintem meg rohadtul gáz, hogy nem tud rájönni, hogy bejön e neki vagy se, és ide írja ki. 😀 ha 15 éves lenne, akkor oké... de 20...

2020. ápr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó:az lehet,de akkor is cuki :D
2020. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kovpet ***** válasza:
Amúgy szerintem is aranyos, de a mostani helyzetben miért is nem tartotok távolságot? Egyáltalán hogy kerültetek egy légtérbe, amikor nem egy háztartásban laktok?
2020. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, ilyen a tiniszerelem kedves 12-15/L :) most kezd tudatosulni benned, egészségetekre, fiatalok vagytok élvezzétek! :)
2020. ápr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nem tudom, miért szóljátok le a kérdező életkorát, 20 évesen sem lehet biztos az ember mindig az érzelmeiben. Sokan 30-40 évesen jönnek rá, hogy valójában nem úgy élnek, ahogyan szeretnének, pedig az azért már elég érett kor. És? Akkor is elbizonytalanodhat az ember. Nem életkorfüggő. Egy 20 évesnek is éppúgy lehetnek dilemmái,kételyei, mint egy 76 évesnek vagy egy 14 évesnek.És abba nem gondoltatok bele, hogy esetleg a kérdező nem abba a kategóriába tartozik, aki már 12 évesen megélte a "szerelmet"- szexualitást? Lehet, hogy nálatok már óvodában eljött, de olyan is akadhat, aki csak később tapasztalja meg. Kérdező, sajnálom, hogy a sok szűk látókörű valójában nem is a kérdésed válaszolta meg, hanem az életkorodon pattogtak. Nem kell törődni velük.

Egyébként a kérdésedre válaszolva: igen, valószínűleg tényleg most tapasztaltad meg kettőtök közt a kémiát, amely lehet, hogy eddig is jelen volt, de most tudatosult csak a megléte benned. Nagyon kellemes pillanatok ezek, hiába rövidkék, ezekre fogsz mégis emlékezni leginkább évekkel később. Meg kellene tudnod, hogy vajon a barátod is hasonlóan érez-e, ha igen, még egy szép kapcsolat is születhet ebből:)

2020. ápr. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!