Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat, megcsalás....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat, megcsalás. Ilyen esetben mindkét fél hibás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Érdekelne a véleményetek.


Pár hónapja vagyok egy ilyen barátság extrákkal féle szexkapcsolatban. Tavaly óta ismerem az illetőt, egy cégnél dolgozunk, sokszor mentünk ide oda együtt mint barátok, majd egyszer elhívott egy bárba iszogatni, ekkor kezdődött minden. Neki van barátnője, 3 éve. A lány vagy egy hónapig külföldön volt, ez alatt az idő alatt elég sokat voltam a srácnál, majd amikor visszajött ment a bujkálás, meg a cégnél “oldottuk meg”.

A srác azt mondja, utal hazudni a csajnak de viszont nagyon jól érzi magát velem és lehet hogy valami komoly is lehetne majd köztünk. Azt mondta most gondolkozik hogy valóban a barátnőjével akar-e maradni..


Szerintetek én is ugyanannyira hibás vagyok mint a srác? Mert őszintén szólva nem érzem magam annak, én nem ismerem a lányt és nem az én döntésem volt hogy megcsalom. Ti hogy látjátok? Tényleg érdekelnek a vélemények. A barátnőim véleményei eléggé megoszlanak.


A srác 22, a lány 26 én 22 vagyok.


2020. ápr. 22. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hibás. Ismered azt a mondás, hogy könnyű Katát táncba vinni....?
2020. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hibás nem vagy, és felelős sem vagy más kapcsolatáért.

Viszont kérdés, hogy neked ez így miért jó, hogy 2. vagy, és mi a bizti rá, ha veled lenne, hogy téged nem csal majd meg egy másik csajjal...

2020. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ma mindenki a saját boldogságával törődik

Ami valahol érthető. De vedd figyelembe, ha összejöttök, hogy hogyan kezdődött ez a kapcsolat... ne lepődj majd meg. Nincs ezzel baj, ha akarod, de ne legyél naiv, lehet, hogy te is erre számíthatsz.

2020. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem a te felelősséged igazán. Persze vannak olyan csajok, akik állandóan más csávójára hajtanak, ott valami gixer van fejben, de ez az eset nem olyannak tűnik, ti csak jól érzitek magatokat egymással néha. Ő meg kissé gáz a csajával szemben, lehet majd veled szemben is.


Amúgy meg ha komolyan összejönnél vele, akkor

1. ez baromság, amivel lehet csak ott akarna tartani téged a talonban (de ha "komolyan" is gondolja néha, akkor sem igazán)

2. ha ezt műveli a csajával, akkor miért ne művelhetné majd veled is, ha később összejöttök?

2020. ápr. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindig azt kell nézni, hogy

1. pozitív lesz-e a vége, végkimenetel?

2. hosszútávon van-e értelme?


Mivel mindkettőre NEM a válasz, felesleges tovább folytatni. Vigyázz, mert a sors nem felejt.

2020. ápr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanúgy hibàsak vagytok. A moràlis felelősség a srácnál nagyobb, de attól mèg tudod, hogy baràtnôje van.

Más lenne, ha nem tudnàd.

L23

2020. ápr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, persze, nincs garancia hogy komoly kapcsolat lesz belőle... semmire sincs garancia. Hat egy kicsit kezd zavarni hogy második vagyok, de igazából tisztaban vagyok/voltam a helyzettel így nincs nagyon jogom kikérni magamnak. Azt mondta átgondolja, én megvárom. Elbizonytalanítottam a kapcsolatával kapcsolatban.

Arra sincs garancia hogy működne köztünk a kapcsolat. Ez így most nagyon jó, mert jól érezzük magunkat, kötetlen minden. Nyilván nem tudom milyen lenne pl egy párként.

2020. ápr. 22. 21:36
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 22. 21:36
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem gáz,ha tudtad,hogy van barátnője,legalábbis az én elveim szerint.egyébként mit hiszel,ha esetleg összejön veled,majd nem fogja megcsinálni ugyanezt veled,és nem csal majd orrba szájba,ha erre is képes volt?:))
2020. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tudjátok hol történik a legtöbb félrelépés? A munkahelyeken - együtt vannak az emberek, 8 órát összezárva, bőven van közös téma, netán még a végzettségük, érdeklődési körük is azonos.


Szeretői viszonyból kapcsolat... na erre van példa. Meg arra is, hogy nem. Megjósolhatatlan.


Morális felelősség... mindkettőkön van ez tény. Hogy kié a nagyobb felesleges boncolgatni, nincs túl sok teteje egy "vizsgálati eredménynek". Az idő fogja eldönteni. Lehet a srác amúgy is félrelépett volna - lehet nem. Ki tudja? Mindenesetre ketten voltatok/vagytok a buliban, nem ismered a párját, nem gaz csábító vagy, hanem a srác ugyanannyira akarta.

2020. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!