Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek én vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hibás, mert naiv vagyok?

Figyelt kérdés

Volt egy majdnem 3 évig tartó online barátságom egy nálam 7 évvel idősebb férfivel (igazából egy nagy gyerek még mindig). Na jó, ne nevezzük így, mert ő nyilván az elejétől meg akart fektetni, csak én buta még képes voltam elhinni, hogy érdekli a velem való barátsága... hát nem...


3 évig voltam a lelki szennyese, az összes gusztustalanságáról tudtam, arról is, hogy nyíltan vállalta, képtelen monogám párkapcsolatban lenni, és bár volt anno barátnője, rajtam kívül még számos lánnyal (külföldiekkel is angolul) beszélgetett interneten, de persze mégis én voltam az egyetlen magyar lány, akivel őszinte volt, az exével tavaly amiatt mentek szét, mert lelki összhang, mélysége a nem volt a kapcsolatuknak, én meg megadtam neki a "lelkiséget" hiába nem találkoztunk előtte soha.


Ettől függetlenül én mindig is gerinctelennek tartottam ezt a poligám hozzáállását, de nem érzem hibásnak magam, hogy beszélgettem vele és belementem ebbe a játékba, mert akkoriban őszintén a barátomnak tartottam, és egyértelműen halálra volt ítélve az akkori kapcsolata amúgy is.


Csakhogy, miután szakítottak, egyértelművé tette, hogy szeretne velem lefeküdni. Nemet mondtam erre, mondván, nekem erre nincs szükségem. Nem beszéltünk fél évig, kavart 2 csajjal közben és visszajött panaszkodni nekem... fogalmam sincs miért álltam szóba vele megint. Talán mert azt hittem, nem bánja, hogy friendzoneba tettem, és megint lehetünk barátok...


Tényleg nagyon naiv vagyok. Végül addig könyörgött, amíg találkoztunk, messze lakunk nagyon, így ő utazott hozzám. Nos, semmi olyan nem történt, mert én úgy viselkedtem vele, mint akármelyik barátommal. Igazából ott meg akartam mondani neki, hogy jobb lenne, ha vége lenne a kapcsolatunknak minden szinten, mert ő mást akar, mint én. Nem volt merszem, gondoltam majd ha legközelebb beszélünk.


Végül elment, meg se köszönte hogy fogadtam, semmi. Ennek már 2 hónapja, azóta nem írt, de én sem neki. Elképesztően dühös vagyok magamra, mert én akartam véget vetni ennek az egésznek, erre végül még is csak ő offolt.


Még annyira se volt képes, hogy szavakkal koptasson le...


Szerintetek írnom kéne neki (vagy Facebook hangüzenetet küldeni), hogy mekkora szánalomnak tartom? Vagy azzal csak tovább aláznám magam. Nem tűröm, hogy valaki így játszadozzon velem, azt meg pláne nem, hogy így, szó nélkül nyerjen ellenem, mintha egy eldobható rongy lennék. Nagyon dühös vagyok. :(



2019. aug. 27. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy írj neki!!! Örülj neki, hogy megszabadultál tőle. Szerinted érdekelné? ez egy f...sz.
2019. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon gyerekes az ilyen “én szakítok veled s nem te veled” problémázás. Ez itt felnōtt kategória már bocs..


Szerintem lépj túl ezen, nem tudom mit akarsz ezzel, de fölösleges “problémákon” pörögsz. Már az elején elrontottad azzal, hogy a kezdetektōl hagytad, hogy játszadozzon. Esetleg tanulj az egészbōl és ha legközelebb ilyen komolytalan alak akarna összeállni veled, akkor mondj nemet rá, ennyike. Igen, te is hibás vagy!

2019. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az zavar, hogy ez a jellemóriásra időt szakítottál, majd ő koccolt miután találkoztatok. Próbáld meg túltenni magad a dolgon, egy ilyen pasast barátnak sem szeretne az ember nem hogy partnernek. Örülj neki, hogy lekopott, nem akarj jarni a nyakadra, vagy örülj neki, hogy nem fektetett meg mint az öszzes nőjet.
2019. aug. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es sosem volt párkapcsolatom és ő volt az első (és eddig egyetlen) (idióta) pasi az életemben... szóval igazad van, egy ilyen esetből csak tanulhatok. 23/L
2019. aug. 27. 13:59
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt meg tudod fogalmazni, hogy mit reméltél a személyes találkozótól egy olyan férfival, akiről tudtad, hogy poligám, emiatt gerinctelennek tartottad, te elvileg nem akartál tőle semmiféle szexuális kapcsolatot, róla viszont tudtál annyit, hogy "egyértelművé tette, hogy szeretne velem lefeküdni."


Szóval mi volt a célod a személyes találkozóval?

2019. aug. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Nagyon szeretett volna találkozni velem, úgyhogy gondoltam ez egy jó lehetőség arra, hogy tisztázzuk, mi is a helyzet. Nem jött össze, végül ő koptatott. Ennyi történt.
2019. aug. 27. 14:03
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben szerintem nincs se nyertes se vesztes...Ez nem erről szól. Ő meg akart fektetni, te csak barátságot akartál, az, hogy nem te küldted el melegebb éghajlatra nem jelenti az, hogy ő nyert, tulajdonképpen mindketten nyertetek, mert nem húzzátok egymás idejét fölöslegesen. Nekem millió meg egy ilyen volt, hogy a srác szeretett volna tőlem valamit, volt aki csak szexet(olyan is volt már, hogy bosszúszexre kellettem volna mert a tagot megcsalta a nője) volt aki kapcsolatot is, nyilván az előbbiből köszönöm nem kértem az utóbbinál meg szimplán nem fogott meg a srác így nem akartam összejönni velük. Ezt persze megbeszéltük, lerendeztük, hogy ez a részemről offos, ők "elfogadták" és azt hittem akkor minden rendben van és lehetünk barátok. Persze ne értsetek félre én sosem erőltettem semmit, de még is örültem neki, mikor azt láttam ettől függetlenül szívesen barátkoznának velem. Aztán persze mindig ugyanott lyukadtunk ki. Ők nem tudták elfogadni, hogy én barátságnál többet nem akarok hiába tisztáztuk ezt többször is, a vége mindig az lett, hogy nem kerestem a társaságukat már, mert ez így nekem sem volt jó, hogy folyton a nyűgődés ment. Ettől függetlenül soha nem éreztem azt, hogy én nyertem volna csak mert én szakítottam meg a kapcsolatot...Inkább azt éreztem, hogy megkönnyebbültem és örültem hogy a másik is idővel, de meg tud majd könnyebbülni. Csak egy tipp de nekem kicsit olyan érzésem van, hogy te igazából kedvelted ezt a srácot, te többet szerettél volna tőle mint barátság, de ő ezt nem olyan formában szeretted volna mint ő, ezért vagy rá ennyire mérges hogy ő koptatott le és nem te őt. ha tényleg csak barátként kezelted volna nem hiszem hogy ennyire zavarna, persze rosszul eshet egy baát elvesztése de az biztos hogy nem ilyen ki nyert ki vesztett szituáció lenne a fejedben.
2019. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én most komolyan elgondolkoztam azon, hogy milyen zone-ból tetted a friendzone-ba, ha egyszer azt mondod, hogy nem akartál tőle semmit, csak dumáltatok...

33/f

2019. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Valamikor még szimpatikus volt, valóban. Nagyon intelligens a világ dolgaival kapcsolatban, de ugyanakkor eszméletlen macsó, 30 évesen jövőbeli tervek 0, alig él meg a fizetéséből, megmondta, hogy a gyereknevelés meg a háztartás szerinte az asszony dolga... aha és miből tartaná el? 0 perspektívával nehéz lenne alapozni. Azontúl nagyon hiú a külsejére. Szerintem nem nagy szám, találkozás alapján végképp nem az esetem külsőre sem... annak ellenére, hogy mekkora szoknyapecérnek írta le magát mindig, az udvarlás 0 volt részéről. De még csak megmozdulni se próbált, hogy legyen valami testi dolog közöttünk. Lehet tényleg ennyire nem volt kedve nyomulni se. Szóval ez alapján nem tudom, hogy mit várt, hogy majd olvad a bugyim, mert kékek a szemei... azért tenni is kellett volna valamit. Nem azt mondom, hogy a nyomulásnak jobban örültem volna, de igazatok van, jobb is, hogy így történt.
2019. aug. 27. 14:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Azontúl nagyon hiú a külsejére. Szerintem nem nagy szám, találkozás alapján végképp nem az esetem külsőre sem..."

Ezek szerint találkoztál is vele annak ellenére, hogy ez csak egy online barátság volt. Mit akarsz ebből a kérdésből kihozni kérdező ? Ha tanács kell arctalanul, akkor minek sunnyogsz ?

33/f

2019. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!