Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sugar daddyk, élményeitek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sugar daddyk, élményeitek?

Figyelt kérdés

Csak kiváncsiság,mivel a sugar baby oldalról könnyebb hallani.Így kiváncsi vagyok a sugar daddyk oldalára is.Igazából bárkit meg hallgatok (vagy olvasok),ha nem szeretnél ide írni akkor privátba is teheted.(sugar babyk is)

Sugar kapcsolat defíniciója:Egy sugar baby és egy sugar daddy közötti kapcsolat.Ami nem csak a szexről szól.

Tehát nem olyanra gondolok,hogy prostituáltat béreltél.

Amúgy azért írtam angolul,mert a cukor apuci/cukor baba nagyon hülyén hangzik.


2020. ápr. 22. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Nekem volt egy ilyen kapcsim, néha taliztunk és beszélgettünk közben pedig kielégített a lábaival. Igazából szex nem volt. Azért kapta a lány a pénzt, hogy a lábfétisem kielégítse. :)
2020. ápr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Fenomenális volt. Két északi nőstényt vásároltam, mert mifelénk ritkák az ilyen jellegekkel rendelkező asszonyállatok. Két napig élvezték a szexet és a luxust, imádták a palotámat, de utána elkezdtek uncsizni, meg hogy csináljunk mást is a szexen kívül, így meghágattam őket a tevéimmel és hazaküldettem őket Bukarest... vagyhogymondják Budapestre. De az a stadionmágnás kollégám lezáratta a reptereket a kínai nátha miatt és magángépet kellett kérnem, így végül sokba fájt a dolog.


De összességében megérte a dolog, mert nagyon jól szórakoztam a Kóté ikrekkel...


Üdvözlettel: Al-Bahar Said Saleh Ayatollah főherceg

2020. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Nekem roppant kellemes tapasztalatom és emlékeim vannak, bár csak egy ilyen kapcsolatom volt sok évvel ezelőtt. De ott a lánynak pasija volt, úgyhogy csak a szexre korlátozódott a találkozás. Nagyon korrekt volt, mindig megbeszéltük mit tudok nyújtani és sosem követelt többet. És jó volt vele a szex. Én szívesen vittem volna magammal nyaralni vagy néha egy-egy közös hétvége abszolút átlag körülmények között, de nem tudta megoldani.

Attól tartok manapság nem lehet olyan lányt találni, aki ne akarná a csillagos eget is lehozatni magának egy ilyen kapcsolatban és megelégedne egy ugyan kisebb de rendszeres támogatással. Bár érthető, hiszen sok férfi tud havonta 6 jegyű támogatást is adni.

Szóval nekem kellemes és pozitív emlékeim vannak.

48+Ffi

2020. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Engem elsősorban labfetis miatt tamogattak és nem volt problémám vele. Igazából suli mellett én megelegedtem a kisebb támogatással is ha rendszeres volt.

20/L

2020. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igaz, nekem más "fétisem" van, de összehozhatna a sors egy ilyen hozzáállású lánnyal...
2020. ápr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kizárólag a franciás vágyaimat élem így ki,mivel a párom nem szereti,ezért keresek most is laza csajt.44F
2020. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, vannak sok helyen a neten interjúk, ahol igazi sugardaddyk élményeit, vallomásait olvashatod, van pár tanulságos.

Gyakorin az is sugardaddynek hiszi magát, aki párezret ad a szexpartnerének aztán kész.

2020. ápr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy évig voltam ilyen kapcsolatban, sajnos néha a lány eltűnt és volt hogy a randira nem jött el én meg miatta utaztam. Aztán a második ilyen kapcsolat nagyon rosszul sikerült elmentem a lányhoz és kiderült hogy nem más mint egy örömlány és meglehetősen kelletlen volt.
2020. ápr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!