Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A puncinak tényleg ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A puncinak tényleg ilyen szaga van?

Figyelt kérdés

Most szexeltem elösször és olyan büdös vol hogy majdnem hánytam is.

Ez normális?

Valami bennem rosz vagy ez nem az én hibám?

Milyen szagának kellene hogy legyen?



2020. ápr. 22. 21:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
97%
Egy punci meg egy farok pontosan ugyanaz az eset. Masfajta szaga van, de az, hogy mosdas utan semmi szag nincs, utana sem kell, hogy kellemetlen legyen, es innen, hogy miert horrorisztikusan budos valaki. Ott mar a mosdas totalis hianya mellett fertozesek is kell, hogy legyenek.
2020. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet menzisz előtt volt 1-2 nappal,olyankor kicsit erősebb a szaga,ez van.
2020. ápr. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egy egészséges puncinak rozsdás vasas kézzel megfogott gumiabroncs szaga van.
2020. ápr. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%
NEFÜRGYÉLLE!
2020. ápr. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi neked a büdös.

Egy bizonyos szaga van (főleg ha odahajolsz és szaglászod). Ez a szag erősebb lehet, ha az illető meg van izzadva, illetve ha közeleg a menstruáció. Meg nedves állapotban is erősebb.

+ A szagot egy kicsit az is befolyásolja, hogy a menstruációs ciklussal éppen hol tart valaki.

2020. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Kifogtál egy ápolatlan nőt. Egyszer velem is megtörtént, majdnem ott is hagytam amikor megéreztem a szagát de nem akartam törést a nemi fejlődésében, összeszedtem magamat és megdugtam.
2020. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

8 as válasz elég jól leírta.

Szerintem.

2020. máj. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#4 csak remélni tudom hogy valami döglött halszag volt. Az nekem is nagyon büdös 🙂🙂😀😀
2021. okt. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!