Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek korábban nem ment az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek korábban nem ment az, hogy elmondja mire vágyik szex közben, hogy tudta leküzdeni ezt?

Figyelt kérdés

Már a nyelvemen van, hogy gyorsabban, durvábban, milyen jó érzés, stb de egyszerűen nem bírom kimondani.

Miért van ez?


2020. ápr. 22. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Mert azt hiszed h ezt ciki mondani, de hidd el a pasit is feltudod ezzel izgatni.
2020. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert a gátlásaid visszafognak - a tudat alatti, hogy "nem helyes" s a komplexusok amik blokkolnak kimondani, vállalni hogy neked mi a jó. Hát a francokat hagyd, hogy uralkodjanak rajtad! Igenis tudd, hogy neked mi a jó, akkor és ott legyél önmagad, senki által nem megfelelve, csakis saját magad! Nyugi a partnered nem fogja zavarni (mármint ha lány vagy) mond ki neki nyugodtan :)
2020. ápr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el, ez a legtöbb férfinak óriási segítség. Ha nem mondod, főleg a kapcsolat elején, halvány gőzük sincs, mi a jó neked.
2020. ápr. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Èn szexnaplót vezetek és a párom rendszeresen olvassa.
2020. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan ember kell, aki kihozza belőled, hidd el nekem.

Barátnőmnek is mondogattam régen, "majd ha olyan szexben lesz részed, nem lesz elég a 2 perc". Mert feszt állította, 2 perc neki elég, el is élvez hát én értsem meg.

Aztán összejött a munkatársammal, másnap "hát, basszus igazad volt" 😂


Az én párom sem volt egy túl szókimondó ilyen téren, de idővel egyre inkább. A szenvedély a megoldás.

2020. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!