Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sex előtti gátlásokat ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sex előtti gátlásokat ti hogyan tudtátok leküzdeni?

Figyelt kérdés

2017. márc. 19. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem, soha nem volt ilyesmi.
2017. márc. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már oda kerülök, akkor megy minden magától lazán. Inkább az odáig eljutással vannak gondok. Naaagy gondok.
2017. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
olyan társ kell, aki előtt nem vagy gátlásos.
2017. márc. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A szenvedélyes szerelem megoldja. Olyankor nincs szégyenkezés, se gátlások.
2017. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kur vázni megyek és elég kelletmetlen hogy meg a nevét sem tudom de már dugom :D
2017. márc. 19. 18:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Sose volt gátlás, egy csepp se.
2017. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igyál 1-2 felest, csak ne sokat. :D
2017. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sehogy, férfi létemre a mai napig, sőt, egyre inkább küzdök szex előtt a gátlásaimmal, amikor először kerülök szexuális viszonyba egy új nővel.

Pedig semmi okom rá, hogy gátlásos legyek, külsőm átlagos, farkam még nagyobb is, mint az átlag, és az eddigi csajaim szerint tök jó vagyok az ágyban, de valamiért mégis tök feszült vagyok, amikor először vagyok együtt egy nővel, sajnos ez ilyen ördögi kör, minél többször kerülök ilyen szituba, annál feszültebb vagyok, mert tudom már előre, hogy előzőleg is feszült voltam, stb.

2017. márc. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
inni nem szabad mert akkor elküld
2017. márc. 19. 21:40
 10/11 A kérdező kommentje:
amúgy meg azért vagyok gátlásos mert az átlagnál kisebb van nekem és egy fullos csajhoz oda állítani vele gáz ezért keresem mindig a rondább csajokat de most megkívántam a formás pi csát csak nem egy kategória a testünk :D Az enyém zsiguli az övé mazeratti :D szóval értitek :D
2017. márc. 19. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!